Türk Telekom Ping ve Hız Sorunu

Abdül Gökdeniz

Hectopat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
İnternetim 5-6 aydır hız ve ping konusunda oldukça sıkıntılı. Özellikle oyunlarda CSGO'da pingim 800-900 hiç inmiyor. Ben kendimden kaynaklı zannediyordum o yüzden bilgisayarıma format attım 2 kere düzelmedi. Dedim acaba evdeki kabloda mı sıkıntı var ondada problem yok değiştirdim komple. 2 kere modem değiştirdim. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorum arıza kaydı oluşturuluyor, düzeltildiğini söylüyorlar ancak hep aynı. Bu konuda önerisi olan var mı arkadaşlar gerçekten hız ve ping konusunda çok problem yaşıyorum.

Sorunum devam ediyor arkadaşlar , ayın 1 ve indirme hızım 0.40 pingim 444

Aynı sorun bende de vardı kardeşim Türk Telekom'un müşteri temsilcisini aradık interneti kendi yönetimlerinden sıfırladılar ve sorun ortadan kalktı

Aynı sorun bende de vardı kardeşim Türk Telekom'un müşteri temsilcisini aradık interneti kendi yönetimlerinden sıfırladılar ve sorun ortadan kalktı

Kardeşim adamları 5 aydır arıyorum günde 5 kez adamlar arıza kaydınız oluşturuldu 48 saat içerisinde teknik ekip sorununuzu çözecek diyor , gene aynı ben ne yapmalıyım bana akıl verebilir misin ?

Gerçekten iyice sinirim hatsafada .

Kardeşim arıyosun bu adamları sonrasında internetin örneğin 24 mbps ise internetinin o anki hızını söylüyosun onlar kendi panellerinden sıfırlıyor biz böyle yaptık

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı