Türk Telekom selfy sınırsız sosyal paket kullanılmasına rağmen YouTube kotadan internet kullanıyor

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Uzun zamandır "umarım bana uğramaz" dediğim sorun sonunda bana da uğradı. Selfy sınırsız sosyal paketinde YouTube artık sebepsizce kotadan yemeye başladı. Normalde bu paketi kullanırken üstelik YouTube revanced varken 4K60 videolarda hiçbir şekilde kotadan yemezken şu an normal YouTube uygulamasında bile 1080p videoda kotadan yemeye başladı. Bugün ise YouTube yerine tamamen Instagram'daydım ve YouTube'a 1 kerelik girdim. Sonucu ne mi? Kotamdan yememiş. YouTube tarafında bir sorun gözlemliyorum. Sizde durumlar nedir? Sizce Türk Telekom sınırsız paketinden YouTube'u tamamen çıkartmış mıdır? Yoksa kalite sınırı mı getirildi? Düşünceleriniz neler? YouTube girdiğim günler boyunca 17 GB olan kotam 10.87 GB'a düşmüş durumda.

Screenshot_2023-09-05-21-34-46-057_com.tmob.AveaOIM.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır "umarım bana uğramaz" dediğim sorun sonunda bana da uğradı. Selfy sınırsız sosyal paketinde YouTube artık sebepsizce kotadan yemeye başladı. Normalde bu paketi kullanırken üstelik YouTube revanced varken 4K60 videolarda hiçbir şekilde kotadan yemezken şu an normal YouTube uygulamasında bile 1080p videoda kotadan yemeye başladı. Bugün ise YouTube yerine tamamen Instagram'daydım ve YouTube'a 1 kerelik girdim. Sonucu ne mi? Kotamdan yememiş. YouTube tarafında bir sorun gözlemliyorum. Sizde durumlar nedir? Sizce Türk Telekom sınırsız paketinden YouTube'u tamamen çıkartmış mıdır? Yoksa kalite sınırı mı getirildi? Düşünceleriniz neler? YouTube girdiğim günler boyunca 17 GB olan kotam 10.87 GB'a düşmüş durumda.

Eki Görüntüle 1932631

Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildiriniz.

YouTube'da bir sorun var bende de oluyor aynısı. Türk Telekomluyum ve normal internetim yoksa, sadece sosyal medya varsa YouTube'a giremiyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildiriniz.
Hiçbir şey yapmıyorlar hocam sıkıntı o. Çok kez denenmiş bir şey bu zaten ya.

YouTube'da bir sorun var bende de oluyor aynısı. Türk Telekomluyum ve normal internetim yoksa, sadece sosyal medya varsa YouTube'a giremiyorum.
YouTube sorununu düzeltirlerse eskisi gibi çalışacak da işte. YouTube tarafında sorunu var. Diğer sosyal medya kullanımlarında bir sorun yok.

Ve bu arada ekleme yapayım denenmiş yöntemler: Müşteri hizmetlerine şikayet, uygulama üzerinden hat reset yapma, uçak moduna alıp kapatma, telefonu açıp kapatma, premium alıp orjinal YouTube uygulaması kullanmak.

Son düzenleme:
Hocam bu sorun hala devam ediyor mu bende bu haftasonu geçmeyi düşünüyordum sırf youtube için.
Ediyor gibi görünüyor da Türk Telekom müşteri hizmetleri binasına gideceğim. Belki destek verirler.

Ediyor gibi görünüyor da Türk Telekom müşteri hizmetleri binasına gideceğim. Belki destek verirler.
Bu arada ekleme yapayım MH aradım tekrar ve uzun kontroller sonucu Türk Telekom sitesine ekran görüntüleriyle beraber şikayette bulunmam gerektiğini söylediler. Kısacası fos çıktı her zamanki gibi.

Son düzenleme:
Maalesef bu problem hala devam ediyor, benim sikayet etmedigim yer kalmadi, sikayetvar, btk thh, twitter. Belliki çözecekleri yok. Vodafone limitsiz tarifeye gectim bende kurtuldum. Bildigin dolandiricilik bu. Telekom cok musteri kaybedecek bu rezillikten dolayi. Sikayetvarda yuzlerce sikayetvar bu problemden dolayi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230914_220620_Chrome.jpg
    Screenshot_20230914_220620_Chrome.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_20230914_220434_Chrome.jpg
    Screenshot_20230914_220434_Chrome.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20230914_220422_Chrome.jpg
    Screenshot_20230914_220422_Chrome.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20230914_220403_Chrome.jpg
    Screenshot_20230914_220403_Chrome.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20230914_220356_Chrome.jpg
    Screenshot_20230914_220356_Chrome.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 31
Maalesef bu problem hala devam ediyor, benim sikayet etmedigim yer kalmadi, sikayetvar, btk thh, twitter. Belliki çözecekleri yok. Vodafone limitsiz tarifeye gectim bende kurtuldum. Bildigin dolandiricilik bu. Telekom cok musteri kaybedecek bu rezillikten dolayi. Sikayetvarda yuzlerce sikayetvar bu problemden dolayi.
Vodafone sınırsız tarife hem pahalı hem de oldukça uçuk bir fiyatı var. Kullanmam imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı