Türk Telekom sınırsız YouTube paketi saçmalığı

Onada baktım arka planı kapatıp ve evet yine kendi paketimden yiyor. Ne yapmam lazım?

Verdikleri cevap bildirim veya reklam olabilir diyorlar. Sizce hangi reklam veya bildirim bu kadar internet tuketebilir? En iyi şikayet edebileceğim yer neresi olur? Ve müşteri hizmetlerine nasıl ispatlayabailirim?
Hocam bir mesajı kaç kere yazıyorsunuz? 4 bildirim geldi bana.

Bir şekilde ispatlamanız gerekiyor kalan GB'larınızı falan göndermeye çalışın.

Hocam bir mesajı kaç kere yazıyorsunuz? 4 bildirim geldi bana.

Bir şekilde ispatlamanız gerekiyor kalan GB'larınızı falan göndermeye çalışın.
Mobil veriniz açıkken YouTube'a girip telefonu uçak moduna alıp kapayın sonra herhangi bir videoyu en düşük çözünürlükte izleyin bakalım yinede ana internetten mi harcıyor eğer yine ana internetten harcıyorsa sorun TT kaynaklı.

Hocam sizden kaynaklı bir problem var bence çünkü bende Türk Telekom'da 5GB sosyal medya kullanıyorum. YouTube videoları ondan yiyor.

Benim tarifemde dâhili olarak sınırsız sosyal medya var.
Ben de Türk Telekom kullanıyorum.
Selfy avantaj limitsiz sosyal tarifesindeyim yani tarifeme sınırsız sosyal medya hakkı dahil.
Fakat benim de hiçbir limitsiz sosyal medya hakkım çalışmıyor.
Hocam siz bence sınırsız YouTube ek paketi iptal edin.
Onun yerine ek paket olarak normal internet alın.

Son düzenleme:
O paketlerde yanlış değilsem 480p sınırı var. Mesela benim internetim normalde çok iyi çeker ancak o paketi aldığımda hep 480p açtı YouTube otomatik olarak. Alakası var mı yok mu bilmem ancak paketi ancak öyle kullanabilmiştim ben sanırım. 🥹

O paketlerde yanlış değilsem 480p sınırı var. Mesela benim internetim normalde çok iyi çeker ancak o paketi aldığımda hep 480p açtı YouTube otomatik olarak. Alakası var mı yok mu bilmem ancak paketi ancak öyle kullanabilmiştim ben sanırım. 🥹
Ya anlık hıza göre 480p'ye sabitlenmiştir ya da YouTube uygulaması mobil veri için maksimum 480p görüntü vermek üzere ayarlıdır. Türk Telekom tutup da YouTube uygulamasına müdahale edemez. Öyle bir şey yok.

Sınırsız kelimesine inanma alttan alttan paketi yiyorlar müşteri hizmetlerini arayınca reklamdandır diyor, YouTube Premium hesabım var deyince ee ne olmuş deyip cahillik taslıyorlar. Sana tavsiyem ya kullanma ya da yüksek çözünürlükte izleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı