Türk Telekom'a geçilir mi?

laststormangel

Centipat
Merhabalar ben vodafone hat kullanıyorum internet çoğu zaman yavaş bazen komple hat gidiyo müşteri hizmetleri adam akıllı yardımcı da olmuyolar ama asıl hattımı değişmeyi düşünmemin sebebi paket ücretlerinin pahalı olduğunu düşünüyorum sizce vodafone dan türk telekoma geçilir mi interneti ve paket fiyatları nasıl? Geçiş yaparsam faturalı mı faturasız mı kullanmamı tavsiye edersiniz?

Süperonline iyidir. Peki neden süperonline, çünkü kendi altyapısını her yere taşıyor, gün gelecek ülkenin her yerinde altyapısı olan bir firma olacak.

Hocam GSM olarak mı, ADSL olarak mı?

Konu "Mobil İnternet Erişimi" kategorisinde olduğuna göre GSM.

Geçilebilir neden olmasın, her operatörün çeşitli hız kısıtlamalarının olduğu alanlar mevcut kendi istasyonları bulunmadığından dolayı. GNÇ de deneyebilirsiniz paketleri yeni aboneler için iyi.

Şu an Vodafone ile bir taahhütünüz yok ise taahhütsüz olarak geçiş yaparak birkaç ay kullanarak öyle deneyebilirsiniz. Taahhüt kesinlikle önermiyorum ve taahhütleri en az 24 kampanyalarla birlikte 27 ay diye biliyorum. Ve bu da hiç hoş değil.

Edit: Konuyu ISS olarak algılamışım, lütfen mesajımı dikkate almayınız.

Tavsiye etmem hocam. Genel olarak kötü.
Ben kapatıp Vodafone yaptım.

ISS olsa da GSM olsa da bilmediğiniz ve denemek istediğiniz bir operatöre asla taahhüt ile geçiş yapmayın. Oldu ki hiç beğenmediniz, değiştirmek istediniz. Ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Geri
Yukarı