Türk Telekom'dan TurkNet'e geçis sonrası 1200 TL cayma bedeli

Bende geçecektim sonra araştırdım biraz cayarsan faturanın indirimsiz bedelini kalan aylar için ödersin dediler. Benim de 13-14 ay vardı 1800TL civarı cayma bedeli çıkıyordu.

Bende geçecektim sonra araştırdım biraz cayarsan faturanın indirimsiz bedelini kalan aylar için ödersin dediler. Benim de 13-14 ay vardı 1800TL civarı cayma bedeli çıkıyordu.
Zaten indirim falan yaptıkları yok yeni abone olanlara, kağıt üstünde yüzde 50 indirim yazıyorlarki caydıklarında 2 katı olarak cayma bedeli koyabilelim diye indirim yapmış gibi yapıyorlar.

Gayet normal yaşadığınız durum taahhüt imzalarken okumanız lazımdı detayları bilmeden imzaladıysanız adamların orada yazan tüm cayma bedelini sana ödetme hakkı var oyuncak değil ki bu bir o operatöre geç bir bu operatöre geçmiş olsun.
Bilmeden sallama !! Kanuna göre ödetme hakları yok fakat kanunu takan mı var ?

Bilmeden sallama! Kanuna göre ödetme hakları yok fakat kanunu takan mı var?

Hocam boş verin sanırım bu sallayan arkadaş ya kanun bilmez ya tüketici hakları çalışanı ya da Türk Telekom çalışanı ahahah.
Hocam ciddi anlamda detayları hatırlamıyorum, ben ya da başka bir insan böyle bir durumda kalırsa diye kaydetmiştim videoyu sadece.

Sağ olun hocam çok teşekkürler.
Nitelikli dolandırıcılır işte...

Bilmeden sallama !! Kanuna göre ödetme hakları yok fakat kanunu takan mı var ?
Bilmeden salladığım falan yok tt çalışanı falan da değilim imzaladığınız taahhütname de böyle bir başlık altında ödemeniz gerektiğine dair bir yazı var ise ve altına ıslak imzanızı attıysanız size ödettirirler. İlk 14 gün yazıyor bahsi geçen kanunda ilk 14 gün içerisinde taahhütten caymamış ki arkadaş ilk 3 ayın içinde değil misiniz hocam şuan?
Benim bildiğim cayma bedeli denen şeyin yasal olduğu ha ne kadar mantıklı orasını bilemem.
Var ise hatam düzeltin öğreneyim ahkam kesmeye gerek yok.

Türk Telekom denetleyenin olmadığı ortamda krallık yapıyor. Her gün bu konuları görüyorum bir avukat vasıtasıyla sözleşme iptali yapsaydınız cayma bedeli ödemeyecektiniz. Şimdi de ödemeyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı