Türk Telekom'un gigabit tariflerini deneyen var mı?

@Lıterhf villada odama kadar fiber sahibiyim kardeşim. O fiyatlar gereksiz pahalı Türk Telekom'u boş boş övme. Genel anlamda çöp bir firma.

2021 de çoğu köyde hala berbat hizmet alan insanlar var. Ve ya şehir merkezinde.

12087224806.png

@Lıterhf simetrik yapmama sebepleri pahalı olacak diye mi? Bu çok saçma herhangi bir firmayı savunmuyorum hatta daha dün Türk Telekom FTTH hattı döşendi binamıza. TurkNet'e laf atıyorsunuz küçük bir firma diye haklısınız Türk Telekom kadar büyük bir firma değiller ama sonuçta onlarda altyapı çalışması yapıyor, işçileri var, izin alıyor döşüyor vesaire. Peki madem simetrik olursa çok pahalı olabilir o zaman nasıl TurkNet 1000Mbps simetrik interneti 100 liraya verebiliyor?

@Lıterhf villada odama kadar fiber sahibiyim kardeşim. O fiyatlar gereksiz pahalı Türk Telekom'u boş boş övme. Genel anlamda çöp bir firma.

2021 de çoğu köyde hala berbat hizmet alan insanlar var. Ve ya şehir merkezinde.

Eki Görüntüle 1174252

Bende kendi yaşadığım şehre bakarım her yeri fiber dolu Kablonet yok Turkcell yok TurkNet yok Comnet yok GIBIRNet yok hiçbir firimanın kendi altyapısı yok ama Türk Telekom'un var bende ilk Türk Telekom sonra TurkNet sonra Millenicom geçtim Türk Telekom en iyisi cunku en iyi download upload ping o sundu bana yurt içi ve dışı ama tahhütlü olduğundan dolayı cıktık kesilen kopma sorunu TurkNet harici hiçbir firimada yaşamadım ben başka şehirlere bakmam ben kendi altyapıma bakarım arkadaş bilin olsun 175TL 200 download 20 upload bence ideal 👍

@Lıterhf simetrik yapmama sebepleri pahalı olacak diye mi? Bu çok saçma herhangi bir firmayı savunmuyorum hatta daha dün Türk Telekom FTTH hattı döşendi binamıza. TurkNet'e laf atıyorsunuz küçük bir firma diye haklısınız Türk Telekom kadar büyük bir firma değiller ama sonuçta onlarda altyapı çalışması yapıyor, işçileri var, izin alıyor döşüyor vesaire. Peki madem simetrik olursa çok pahalı olabilir o zaman nasıl TurkNet 1000MBPS simetrik interneti 100 liraya verebiliyor?

Bunun cevabını verdim en baştan mesajımı tek tek oku anlarsan tabii 200 download 20 upload 175TL ise 200 download 200 upload olsa herhalde 500TL olur aylık fiyat bicimi bana aittir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lıterhf zaten başından beri okuyorum. Benim demek istediğim TurkNet gibi küçük bir firmanın yapabildiğini Türk Telekom neden yapamıyor. 100 liraya 1000Mbps vermeyi boş verdim daha simetrik bile veremiyor.

Dostum bu hızı akşam saatlerinde de alıyor musun?

Tahütsüz kotasız sınırsız olunca 7/24 aynı hızı alırsın.
@Lıterhf zaten başından beri okuyorum. Benim demek istediğim TurkNet gibi küçük bir firmanın yapabildiğini Türk Telekom neden yapamıyor. 100 liraya 1000MBPS vermeyi boş verdim daha simetrik bile veremiyor.

TurkNet harcadığı meblağ ile Türk Telekom bir mi? Onu anlat TurkNet Türk Telekom kadar büyük firima değil ondan dolayı da TurkNet ornek 1000 download 1000 upload salıyorum 700TL satsa aylık kim alır? Asgeri ücretli insan mesela yıllık kaç TL ediyor bir hesapla.
En son attığım fotoğraf bakınız simetrik download upload ve 200 download 20 upload.

Tahütsüz kotasız sınırsız olunca 7/24 aynı hızı alırsın.

TurkNet harcadığı meblağ ile Türk Telekom bir mi? Onu anlat TurkNet Türk Telekom kadar büyük firima değil ondan dolayı da TurkNet ornek 1000 download 1000 upload salıyorum 700TL satsa aylık kim alır? Asgeri ücretli insan mesela yıllık kaç TL ediyor bir hesapla.
Benim taahhüt 1 ay sonra doluyor buna geçiyim bende teşekkürler

Hocam var varda bir şey soracağım 82 Mbps altyapı gelmiş buraya 100 Mbps alsak 82 Mbps çalışır değil mi? Yoksa çalışmaz mı?
Desteklenen altyapının üzerinde tarife alırsanız internetinizde sürekli kopmalar olabilirmiş. O yüzden 82 mbps ye kadar olan tarifeleri seçin, örneğin 75 mbps gibi. Başıma geldiği için değil müşteri hizmetlerinin söylediğini söylüyorum.

Benim taahhüt 1 ay sonra doluyor buna geçiyim bende teşekkürler.

Ne demek ama unutma fiber kullanıcılarına özel bütcene uygun pakete geç değerleri buraya at Mobile ve PC olarak.
Desteklenen altyapının üzerinde tarife alırsanız internetinizde sürekli kopmalar olabilirmiş. O yüzden 82 Mbps'ye kadar olan tarifeleri seçin, örneğin 75 Mbps gibi. Başıma geldiği için değil müşteri hizmetlerinin söylediğini söylüyorum.

Fiber ise istese 1000 pakete geçer isterse 100 hiç sorun değil Türk Telekom hallediyor onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı