Türk Yapımı Güzel bir Online Oyun yapılmalı

SkyHan Yılmaz

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar.

Uzun zamandır aklımda olan bir şeyler var Bütün Ülkelerin kendilerine has Online oyun ve dünya markası olan oyunlar var örneğin; League of Legends, DotA, World of Warcraft gibi büyük oyunla var peki neden iyi bir oyun yapmıyoruz ülkemizde sevilen ve hala oynanan Metin 2 ve Knight biliyoruz bu oyunlar büyük bütçeler ile oluşacak işler değil ama emek ver açık dünyası olan insanı meşgul eden şeyler ve hemen hemen her bilgisayarda açılan oyunlar bence böyle ikisinin karışımı biraz da Warcraft havası versek olmaz mı bir kampanya başlatıp onca Online seven Türk oyuncusu var bütçe toplayıp bir oyun sürmek fena fikir olmaz mı bu sitede bile buna destek verecek binlerce insan vardır. Oyun ve programcılık da usta olan insanlarla bir proje yapsak ben inanıyorum ki şu an oynan ülkedeki tüm Online oyunlardan bile daha çok sevilir bunu satırları okuyan ve yardımcı olacak herkes mesaj ve görüşlerini bıraksın. Ülkemizde çok ünlü oyun kanalcıları ve platformları bu projeye katılmayı çok ister.
Görüşlerinizi Merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Yerli ve Milli" kavramının çok abartıldığını düşünüyorum. Elimizdeki tek düzgün oyun şirketinin TaleWorlds Entertaiment olduğunu düşünürsek çok ilerlemek gerekli. Daha basit şeylerden başlasak?

Yeni konular

Geri
Yukarı