Türk Yapımı Güzel bir Online Oyun yapılmalı

Bizim tek sorunumuz Akıllı insanların bir araya gelmemesi ve herkes artık bu durumu kabullenmiş Yabancılar oyunu yapsın biz steam den 150 tl verip alalım yada adamlar online yapsın biz emek harcayalım şu anki lol dota 1 gibi beş para etmez oyundan doğdu zamanla ben bunu bastıra bastıra söylüyorum bizim ülkeye metin2 gibi oyun lazım MMORPG tarzı çünkü bizim oyun oynayışımız Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur .. ve aynı mantıkla böyle bir oyun yapılsa şu an bir numara olur . dikkatle bakın piyasada en çok tutulan oyunlar ise virüs ve hack korumasını her hafta gelen güncelleme ile sağlanacak . çünkü herkes lol ve cs go gibi oyunlardan bıktı takım oyunları bizim insanları bezdirdi çünkü serbest bir harita üzerinde özgür takılmak varken kendini sadece bir haritaya bağlamak saçma değil mi lol gibi oyunlar devri bitecek MMORPG oyunları tekrar küllerinden doğacak sırf insanların artık bu oyunlara yönlenmesi sebebi ile .

Son düzenleme:
P2W oyun yapacaklarına yapmasınlar daha iyi bkz. Zula bkz. Tactic Force. PUBG, LoL, CS:GO neden oynanıyor çünkü P2W oyun değiller.

Ben mi yanlış anladım yoksa sadece aklında bir fikir ile oyun oluşturmaya mı çalışıyorsun? Senin aklındaki fikirden oksijenle çalışan programcıların aklındaki oyunu yapmasını mı bekliyorsun? Adamlar tutmayacağını bildiği için kendi aklındakini bile yapmıyor. Bahsettiğin gibi büyük bir şey için para verecek enayi lazım. Aç kalmayacağını bilen programcı oturur güzelce yapabileceğini yapar. Ama o da olmaz bizde.
Wolfteam olur mu?
Wolfteam Softnyx tarafından yapıldı. Sonrasında da Netmarble aldı. Türkiye'de güzel yönetim yapıyor olmaları Türk oldukları anlamına gelmiyor malesef.

Geri
Yukarı