Türk yayıncıların beş para etmezliği

Dediklerimin haricinde başka şeyler de anlayanlar olmuş.

• Ben hiçbir yayıncıya bağış atmadım atmam da.
  • Zaten kendi kanalıma içerik üretiyordum, dün de bunun anısını yapmaya karar verdim.
  • Saygı derken de trollememek olarak algılanabilir. Toksik bir izleyici değilim.
  • Bazen yayınlarda kimse olmayıp tek başımıza sohbet ettiğimiz de olmuştu.
  • Arkadaşların dediği gibi güç zehirlenmesi + rage yüzünden beni banladığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gençler bir şey soracağım bu yayıncı kim acaba? GTA Vice City oynayan yayıncı bulamadım. İsim vermek yasak ise ipucu verebilir misiniz?

Birkaç tane saçma sapan insanı baz alarak tamamen genellemek ne kadar saçma yahu. Teneke Kafalar gibi hiçbir yere sataşmayan, üslübunu bozmayan insanları bahsettiğin kitleyle bir tutarak böyle konu açmak çok tuhaf geliyor.

Son düzenleme:
Dediğiniz ismi tahmin ediyorum. Aslında kendisi iyi bir yayıncıdır ters anına denk gelmiş olabilirsiniz. Arada sırada agresif birine dönüşebiliyor.

Hocam ben bir Twitch yayıncısını çok seviyorum ve tabii olabilir hocam. Siz biraz abartmışsınız. O yayıncı 2018den beri yayın yapıyor dediğinize göre ve bir şeyi başaramayınca sizin gibi neden yapamadın gibi soruları ona yıllarca herkes sordu ve bundan bıktı. Şöyle düşünün siz bir şeyi başaramıyorsunuz ve size yaklaşık 5 yılda herkes bir şeyi başaramadığınızda sizinle "neden yapamadın ki?" diyor, bu soru onlara göre toxic çünkü bunlarla hep karşılaşıyorlar. Ve genelleme yapmanız kesinlikle hata. O adamın kim olduğunu bilmiyorum ama kötü bir niyetle dememiştir. Zaten izleyici o yayıncının başarısız olmasına güler bunu garipsemez yayıncı eğer garipser ise hata yapmasın kardeşim der herkes.

Başlıkta her twitch yayıncısına nefret kusulmuş ama hepsi de aynı değil. Benim yıllardır takip ettiğim her akşam izleyip eğlendiğim insanlar var mesela elraenn. Yayın açmasa bile gidip videolarını izliyorum çok eğlenceli geliyor ve kendisi kesinlikle boş adam değil gayet bilgili ve donanımlı birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı