Türk yayıncıların beş para etmezliği

Dediklerimin haricinde başka şeyler de anlayanlar olmuş.

• Ben hiçbir yayıncıya bağış atmadım atmam da.
  • Zaten kendi kanalıma içerik üretiyordum, dün de bunun anısını yapmaya karar verdim.
  • Saygı derken de trollememek olarak algılanabilir. Toksik bir izleyici değilim.
  • Bazen yayınlarda kimse olmayıp tek başımıza sohbet ettiğimiz de olmuştu.
  • Arkadaşların dediği gibi güç zehirlenmesi + rage yüzünden beni banladığını düşünüyorum.
Dediğin yayıncıyı biliyorum, bir ara subathon yapıyordu 5k falan mı para atmışlardı GTA 3'ten GTA SA tüm oyunları yüzde 100 bitirecekti. 3-4 saat sonra arkadaşlar ben sıkıldım psikolojim bozuldu diye gitti yayını kapattı parayı da geri vermedi kimsenin. Hep Youtube bırakıp 3-4 ay sonra geri dönen birisi. Bu aralar yayınları düzene bindirmiş gibi ama insanlara bunca zaman verdiği sözlerden dönmesi gerçeğini değiştirmiyor. İnsanlarda suç ama bu kadar sözünden dönen youtuberlara bağış falan yapmayacaksın. İnsanların yüzüne baka baka da bu kadar yalan söylenmez be.

Son düzenleme:
Dediğin yayıncıyı biliyorum, bir ara subathon yapıyordu 5K falan mı para atmışlardı GTA 3'ten GTA SA tüm oyunları yüzde 100 bitirecekti. 3-4 saat sonra arkadaşlar ben sıkıldım psikolojim bozuldu diye gitti yayını kapattı parayı da geri vermedi kimsenin. Hep YouTube bırakıp 3-4 ay sonra geri dönen birisi. Bu aralar yayınları düzene bindirmiş gibi ama insanlara bunca zaman verdiği sözlerden dönmesi gerçeğini değiştirmiyor. İnsanlarda suç ama bu kadar sözünden dönen YouTuber'lara bağış falan yapmayacaksın. İnsanların yüzüne baka baka da yalan söylenmez be. İsmi t ile başlıyor değil mi yanlış kişiyi söylemiyorum.

Abi isim vermek yasak mı gerçekten.

Dediğin yayıncıyı biliyorum, bir ara subathon yapıyordu 5k falan mı para atmışlardı GTA 3'ten GTA SA tüm oyunları yüzde 100 bitirecekti. 3-4 saat sonra arkadaşlar ben sıkıldım psikolojim bozuldu diye gitti yayını kapattı parayı da geri vermedi kimsenin. Hep Youtube bırakıp 3-4 ay sonra geri dönen birisi. Bu aralar yayınları düzene bindirmiş gibi ama insanlara bunca zaman verdiği sözlerden dönmesi gerçeğini değiştirmiyor. İnsanlarda suç ama bu kadar sözünden dönen youtuberlara bağış falan yapmayacaksın. İnsanların yüzüne baka baka da yalan söylenmez be. İsmi T ile başlıyor değil mi yanlış kişiyi söylemiyorum.
Sniper olsa bu kadar keskin vuramazdı :)

Abi isim vermek yasak mı gerçekten.
Gerek yok, bilmeyen için genel bilen için ise şahısa göre algılanabilir.

Geri
Yukarı