Yayıncıların oyunlardaki başarısızlıkları

Daha fazla  
Çoğu kişi eminim ki bir yayıncıyı izlerken sinirden kanser oluyordur. Ben de onlardan biriyim. Quanaril izlerken hiç olmadığım kadar kanser oldum. Oynadıkları oyun Secret Neighbour. Yav 1 tane anahtar kalmış adamın elindeki anahtar kırmızı, açması gereken kilit kırmızı. Yav kapıya git aç şu anahtarı. Birçok yayıncı oyunlarda başarısız. Ben bundan hoşlanmıyorum. Hiçbir oyunda başarısı olmayan oyunu oynayamayan insanları görünce kanser üstüne kanser oluyorum. Quanaril değil sadece bu, var yoksa çoğu oyunu Panda'ya falan o anlatıyor. Bu dediğim şey bütün Twitch Türkiye'ye demek istediğim. Bu insanlar bulundukları noktaya tesadüfen şans eseri gelmişlerdir. O iş için seçilmiş insanlar değildir. O işi meslek olarak yapıyorlardır. Yazıda hedefim Quanaril değildir, bu sitemim Twitch Türkiye'de boş, beceriksiz hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar var ve bu insanların bu kadar iyi hayat yaşamasından ben rahatsız oluyorum.

Çoğu kişi eminim ki bir yayıncıyı izlerken sinirden kanser oluyordur. Ben de onlardan biriyim. Quanaril izlerken hiç olmadığım kadar kanser oldum. Oynadıkları oyun Secret Neighbour. Yav 1 tane anahtar kalmış adamın elindeki anahtar kırmızı, açması gereken kilit kırmızı. Yav kapıya git aç şu anahtarı. Birçok yayıncı oyunlarda başarısız. Ben bundan hoşlanmıyorum. Hiçbir oyunda başarısı olmayan oyunu oynayamayan insanları görünce kanser üstüne kanser oluyorum. Quanaril değil sadece bu, var yoksa çoğu oyunu Panda'ya falan o anlatıyor. Bu dediğim şey bütün Twitch Türkiye'ye demek istediğim. Bu insanlar bulundukları noktaya tesadüfen şans eseri gelmişlerdir. O iş için seçilmiş insanlar değildir. O işi meslek olarak yapıyorlardır. Yazıda hedefim Quanaril değildir, bu sitemim Twitch Türkiye'de boş, beceriksiz hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar var ve bu insanların bu kadar iyi hayat yaşamasından ben rahatsız oluyorum.
Size katılmıyorum. Saatlerce aynı anda konuşup sıfır odakla oyun oynamaya çalışıyorlar. Bir gözü chat'te diğer gözü ise oyunda. Ayrıca her oyunu çok iyi oynayacaklar diye bir şey yok. Berk "Rip" Tepe kendi yayınında neredeyse hiç konuşmuyor ve yaptıkları ortada. Büyük bir kısım Twitch'i eğlenmek için kullanıyor ve bunu başaran içerik üreticileri var ki bu kadar çok izleniyor ve tanınıyorlar. Kanser oluyorsan izlemeyi bırakabilirsin kimse zorla izletmiyor.

Son düzenleme:
Sinirlenecek daha iyi nedenler bulamayıp her şeye sinirlenirsen kanser olmak da olası tabii. Oyun yayını yapan her yayıncının çok iyi oynaması falan gerekmiyor. Rekabetçi oyunları bile farklı açılardan oynayıp yine keyifle izleten insanlar var. Çok çeşitli oyun oynayanı, oyunu almaya karar vermek için izlemek bir seçenek. Bir oyunu çok iyi oynayanı, oyunu öğrenmek için izlemek bir seçenek. Hiç iyi oynamadığı halde canlandırma yapan yayıncıyı izleyip eğlenmek bir seçenek. Bir fizik öğretmeninin işini iyi yapabilmesi için öncesinde atom parçalamış olması gerekmiyor. Resim öğretmeninin de sana iyi öğretmesi için Abidin Dino olmasına gerek yok. Kimden ne beklemek gerektiği üzerine biraz düşünmek lazım. Eğer çok kolaysa, herhangi bir beceri gerektirmiyorsa başkasına sinir olmak yerine, sen de kolay yoldan para kazan işte. :)

Bu insanlar bulundukları noktaya tesadüfen şans eseri gelmişlerdir. O iş için seçilmiş insanlar değildir. O işi meslek olarak yapıyorlardır. Yazıda hedefim Quanaril değildir, bu sitemim Twitch Türkiye'de boş, beceriksiz hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar var ve bu insanların bu kadar iyi hayat yaşamasından ben rahatsız oluyorum.
Neden daha iyisini yapmıyorsun?

Dün gece denk geldim. Bunu izleyebilirsin. Büyük ihtimal sıkılacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yayınların izlenme sebebi genel olarak sohbettir. Tamamen oyuna odaklı biri olacağını sanmıyorum olsa da sıkıcı olur. Açar kendim oynarım daha iyi, takıldığım yerde nasıl yapıldığına bakar devam ederim.

Çoğu kişi eminim ki bir yayıncıyı izlerken sinirden kanser oluyordur. Ben de onlardan biriyim. Quanaril izlerken hiç olmadığım kadar kanser oldum. Oynadıkları oyun secret neighbour. Yav 1 tane anahtar kalmış adamın elindeki anahtar kırmızı, açması gereken kilit kırmızı. Yav kapıya git aç şu anahtarı. Birçok yayıncı oyunlarda başarısız. Ben bundan hoşlanmıyorum. Hiçbir oyunda başarısı olmayan oyunu oynayamayan insanları görünce kanser üstüne kanser oluyorum. Quanaril değil sadece bu, var yoksa çoğu oyunu Panda'ya falan o anlatıyor. Bu dediğim şey bütün Twitch Türkiye'ye demek istediğim. Bu insanlar bulundukları noktaya tesadüfen şans eseri gelmişlerdir. O iş için seçilmiş insanlar değildir. O işi meslek olarak yapıyorlardır. Yazıda hedefim quanaril değildir, bu sitemim Twitch Türkiye'de boş, beceriksiz hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar var ve bu insanların bu kadar iyi hayat yaşamasından ben rahatsız oluyorum.

Şans eseri geldiklerini söylediğin insanları araştırır mısın, eski yayınlarını vs. gibi. İnsanlar mizahı uyuyorsa seviyorsa izliyor. Zaten izlenme sebebleri, oyun olabilir, muhabbet olabilir, mizah olabilir, zevkler tartışılır. Ve tabii ki şans eseride gelenler vardır. Ama çok fazla değil.

İnsanlar bulundukları noktaya tesadüfen şans eseri gelmişlerdir. O iş için seçilmiş insanlar değildir. O işi meslek olarak yapıyorlardır. Yazıda hedefim quanaril değildir, bu sitemim Twitch Türkiye'de boş, beceriksiz hayatta hiçbir başarısı olmayan insanlar var ve bu insanların bu kadar iyi hayat yaşamasından ben rahatsız oluyorum.

Bana göre buradaki söylediğin yer bana kıskançlık kin vs. gibi geliyor, özeliklede son kurduğun cümleler. Sonuçta insanların hayatlarını bilmiyoruz tam şekilde, o yüzden boş beceriksiz demek bana göre doğru bir şey değil. Kolay para kazanmakda çok güzel bir şey, illa çalışarak para kazanma gibi bir mecburiyet yok.

Son düzenleme:
Öncelikle Yazacaklarım sözünü etmiş olunan ve ya edilecek olan hiçbir yayıncıya direkt olarak söylenmiş değildir bir izleyici olarak benimki nazicane bir düşüncedir sadece.

Dediğinize Katılmıyorum ama kulak verin dediklerime,Bazıları Yayıncılar kolay yoldan para kazanıyormuş diyorlar,kime göre neye göre.Hem chat'e bakıp,hemde oyunu oynayıp üsluplu(üslup dediğim sadece küfür etmekten ziyade demek istediğim yerinde tepkiler vermek ve aşırı tepkiler vermemek)
Bir tavırla tepkiler vermeye çalışıyorlar ki bazıları 10 binler izleniyor yaşça küçük olan izleyeciler de vardır elbet.

Kim bilir belki şanstır ağızların çıkan tek bir laf yayıncılığının sonunu dahi getirebilir,Sonuçta kimse bu platformun sahibi değil.

Evvela,Twitch dediğimiz bir Gameplay Streaming platformu değil ama ben iyi oynanış izlemek istiyorum onun verdiği tepkiler beni ilgilendirmiyor derlerse bunun için yayın yapan Streamer'lar illa ki vardır elbette.

Benim Fikrim şudur;
Ben Twitch'i veya bir entertainment platform olarak görüyorum çünkü orda yemek canlı yayınları, marangozluk yapanlar,sohbet edenler vb. de var.Ayrıca Dünya'da kolay yoldan para kazanılan binbir türlü şeyler varken insanların Twitch'i görmelerini doğru bulmuyorum.Vesselam.

Yaptığınız eleştiri aşırı saçma. İnsanların onca emeğini görmeyip şans işi demek hiç mantıklı değil. İnsanların hayatına bakıp haset edeceğinize siz daha iyisini yapın ve daha fazla kazanın.

Geri
Yukarı