Türkçe yama kullanmak doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fikrinizi yazdığınız yer bir forum. 500 bini aşkın kullanıcısı, tonla konu ve mesajı var. Burada kullanıcılar arası yapılan ticaret haricinde (ki bol bol yapılan bir şey değildir) insanlar birbirine karşılıksız olarak yardım ediyor. Ve bunun dünya üzerinde gerek ülkemizde gerek diğer ülkelerde gerek global olarak örnekleri mevcut.

İnsanların birbirine karşılıksız olarak yardımda bulunduğu tonla yer arasından bir tanesinde
Ben babalarının hayrına yaptıklarını düşünmüyorum virüs olabilir.
böyle demeniz mantıklı olur mu?

Konu sahibi haklı. Orijinal olmalı tamamen. Emekçi oyun firmaları yaptığı oyunlara Türkçe dil desteği getirmiyorsa vardır bir bildikleri.

Ne demek vardır bir bildikleri? Hocam firmalar Türkiye pazarını küçük gördüğü için alt yazı eklemiyorlar, biz ne yapalım? Oynamayalım mı?

Konu sahibi haklı. Orijinal olmalı tamamen. Emekçi oyun firmaları yaptığı oyunlara Türkçe dil desteği getirmiyorsa vardır bir bildikleri.
Ülke pazarını küçük görüyorlar. Yüzde doksanımız oyunlarla mahalle kasetçilerinin korsan DVD'leri ile tanıştığımız için ve ekonomik şartlar el vermediği için korsan yaygın. ülkede orjinal oyun kültürü yok. Biz de yama kullanıyoruz. Bu arkadaş da memlekette başka dert yokmuş gibi böyle konu açmış. Ama getirmiyorlarsa olanı kaldırmaları bence etik değil. Ama TakeTwo gibi şirketler yamayı bile kaldırıyor.

Türkçe yama soran konular da onaylanmamalı.

Şu konular onaylanmasın, bu konular onaylanmasın bence forum kapatılsın :D Sürekli yeni bir şeyler icat ediyorsunuz.

Türk oyuncu düşmanlığı şirketleri geçin kendi içimizde de var. Biri oyunun fiyatını arttırmaya çalışır, biri Türkçe yamaları şikayet eder.

Yok hocam, o arkadaş firmanın oyununun fiyatını arttıracağını bilememiş :D Mail atınca da firma hemen fiyatını düşürecekti zaten. :D

Şu konular onaylanmasın, bu konular onaylanmasın bence forum kapatılsın :D Sürekli yeni bir şeyler icat ediyorsunuz.

Yok hocam, o arkadaş firmanın oyununun fiyatını arttıracağını bilememiş :D Mail atınca da firma hemen fiyatını düşürecekti zaten. :D
Bu forumun disiplinli olmasına istinaden açtım konuyu. Yoksa donanım arşivine giderdik.

Ne alakası var? Senin saçma sapan öneri vermen forumu DA yapmıyor da bu konular mı yapacak? Forumlar özgür ortamlardır, kurallar dahilinde de her konu açılabilir. Buna da siz karar veremezsiniz. Ayrıca üyelik tarihiniz 29 Eylül 2022, bu kadar kısa sürede ne gözlemlediniz de böyle konuşuyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı