Türkçe yama kullanmak doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hmmm... İlginç bir düşünce yapısı. Bir yandan hak versem de bence mantıksız bir konu ve düşünce.

Adamlar niye yamaya karşı çıksın? Çoğu oyun modlama iznini kendisi veriyor zaten :D
Take-Two'nun elemanı olabilir Take Two en son Türkçe yamalara telif atıp modların birçoğunu kaldırmaya başlamıştı Bu durum da aynısı. Take Two elemanıysa söylesin bari GTA 6 ne zaman çıkacak biz de bilip rahat edelim. 😀 😀

Take-Two'nun elemanı olabilir Take Two en son Türkçe yamalara telif atıp modların birçoğunu kaldırmaya başlamıştı Bu durum da aynısı. Take Two elemanıysa söylesin bari GTA 6 ne zaman çıkacak biz de bilip rahat edelim. 😀 😀
Bir an gurur duydum :D Forumda Take Two trolü var düşünsenize :/

Belki sende antik "Antivirüs" denilen araçları kullanırsan sistemine virüs bulaşmayabilir.
Ama hocam Windows bunları onaylıyor mu? 🧐

Türkçe dil desteği getirmiyorsa vardır bir bildikleri.
Anlıyorum demek isterdim ama anlayamıyorum oyun firmaları bir destekte bulunmuyor bazı oyun çeviri siteleride oyuna yama yapıyor ve sitelerindeki reklam geliri ile karşılıyor sizce bu yanlış bir şey mi? Ayrıca yapımcılar getirseydi insanlar yama kullanmazdı türkçe desteği getirsinler Harddiskimde bulunan "Türkçe yama" klasörünü sileyim

Ama hocam Windows bunları onaylıyor mu? 🧐
Bunu oyun onaylıyor mu? :⁠-⁠)
Bazen USB belleğimde bulunan Mint'i bilgisayarıma kurup, hiçbir sürücü bağlamadan kendimi internetten soyutlamak istiyorum sadece içindeki basit programları kullanmayı düşünüyorum ama yapamıyorum. :)

Anlıyorum demek isterdim ama anlayamıyorum oyun firmaları bir destekte bulunmuyor bazı oyun çeviri siteleride oyuna yama yapıyor ve sitelerindeki reklam geliri ile karşılıyor sizce bu yanlış bir şey mi? Ayrıca yapımcılar getirseydi insanlar yama kullanmazdı türkçe desteği getirsinler Harddiskimde bulunan "Türkçe yama" klasörünü sileyim
Konu dışı:
Harddisk mi? Yalnız kasanız buna izin veriyor mu (!) ?

Konudaki 5 sayfalık mesajları okumaya üşendiğimden direk yaziyim, doğru.

İngilizce bilmiyoruz diye koca bir oyunu hiçbir şey anlamadan oynamak zorunda değiliz neden yasak olsun? Ayrıca bunca yıldır olmadı ve olmamaya devam edecek.

Oyun yapımcıları bu oyunları yaparken çok emek vererek yapıyorlar. Türkçe dil desteğini yapmaya zamanları kalmadığı için olabilir mi ? Her ne olursa olsun emekçi oyun firmaların yapmış olduğu orjinal bir oyunu tuhaf tuhaf sitelerden dosyalar indirerek ne onlara hakaret, ne de kendimi riske atmak istemem. Tuhaf tuhaf sitelerden yama indirirken korsanlar bana saldırır diye çekiniyorum. Emekçi oyun firmalarına bu terbiyesizliği yapamam. Siz bir ressamdan çizdiği resmin üzerini boyar mısınız daha sonra ? İşte böyle bir hakaret olur emekçi oyun firmaları için. Her şeyin orjinali doğrudur.

Oyunu kırmadığı sürece bunu neden dert ediyorsun ki? Sadece geçen altyazıda İngilizce yerine Türkçe yazacak bunun kime, ne gibi bir zararı olabilir? Bana desen "geliştirici firma için şu tarz bir zararı olacaktır" diye kabul ederim ama hiçbir zararı yok ki.

Bence biraz fazla takıyorsunuz bu durumu, bu tarz bir şeyi kafaya takacaksanız modları kafaya takın bence. Piyasada oyunları kıran, olması gerektiğinden çok daha farklı bir oyuna çeviren tonlarca mod var onlar varken sadece altyazı dilini değiştiren dosyalardan kimseye zarar gelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı