Türkçe yamaya para istemek

Üff be kardeşim nedir bu polemik aşkınız evde tıkılı kalmaktan polemik yaratmaya birilerine sarmaya yer arıyorsunuz gidin işinize bakın parası olan alır parası olmayan yama almaz. Adamlar emek verip yapıyor ben askeri ücretle çalışıyorum 18TL benim için çerez parası bu forumdakikerin çoğu ergenlik yaşında ailesinden para almaya muhtaç insanlar belki 18TL çok geldiği için alamayıp burada ağlamak hoşlarına gidiyordur. Velsahıl isteyen alır isteyen almaz tamamen zevk meselesi!

Kimsenin ağladığı yok. Böyle uyanıklara 1 TL bile verilmez. Ben 20 yaşındayım, annem ve babamdan para almam. Benden büyüksün belli ki sana bir şey demiyorum ama böyle insanları desteklemenin bir anlamı yok. Geliştiriciden izinsiz dosyaları kullanıyor. Bütün parayı cebe atıyor.

Çeviri yapmanın ne kadar zor bir iş olduğunu bir anlasanız 😏 Oyunda geçen binlerce kelime binlerce cümleyi çevirmek zahmetli bir iş. Her biri kullanıcının en iyi anlayacağı şekilde çevriliyor. Ben basit bir uygulamayı çevirmiştim. Bilmediğim bir kelime yüzünden 15 dakikalık video izleyip ona göre yazmıştım anlamını.

Çeviri yapmanın ne kadar zor bir iş olduğunu bir anlasanız 😏 Oyunda geçen binlerce kelime binlerce cümleyi çevirmek zahmetli bir iş. Her biri kullanıcının en iyi anlayacağı şekilde çevriliyor. Ben basit bir uygulamayı çevirmiştim. Bilmediğim bir kelime yüzünden 15 dakikalık video izleyip ona göre yazmıştım anlamını.
Çeviri yapanların emeğine saygı duyuyorum. Ama böyle kişilerin emeklerine saygı filan duymam. Adam bedava dağıtılan oyunun çevirisini para karşılığı satıyor.

Kimsenin ağladığı yok. Böyle uyanıklara 1 TL bile verilmez. Ben 20 yaşındayım, annem ve babamdan para almam. Benden büyüksün belli ki sana bir şey demiyorum ama böyle insanları desteklemenin bir anlamı yok. Bütün parayı cebe atıyor. Geliştiriciden izinsiz dosyaları kullanıyor.

Tamam kardeşim hadi çözüm bul bu işe oradan boş atmakla olmuyor çeviri yapabiliyorsan yap bedava ya dağıt herkes faydalansın.

Oyun firmaları para ile Türkçe yama satan gruplara veya kişilere de el atmaya başladı örneğin warner bros batman arkham knight yamasını ve dlclerini para ile satmaya kalkan animus ekibine telif mesajı gönderdiler ve yamaları kaldırmak zorunda kaldılar ayrıca rockstar games de bazı oyunlarında yama ile ilgili bildiri yayınlamış.
Tam tersini yapmaları gerek. Bu çeviri ekiplerine para verip onlar için çeviri yapmalarını sağlamaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı