Türkçeyi kaç yaşından sonra düzgün kullanmaya başladınız?

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Benim aşağıda paylaştığım Technopat verilerime göre 2000 doğumlu olduğum için 20 yaşından sonra düzgün kullanmaya başlayabilmişim :D. Eskiden açtığım her konuda ya da yazdığım mesajların çoğunda şak diye ban yerdim ama 2020'den beri hiç yememişim. Türkçeyi hatasız kullanmamın en büyük sebepleri eskiden hoşlandığım kızın yazım kurallarında yaptığım hatalardan rahatsız olması ve Technopat aşırı etkili oldu diyebilirim. Sizde ne zaman düzeldi bu durum? Şayet 2011-2015 arası paylaştığım Facebook postlarımı ve attığım yorumları görünce krize girdim :D. Ama Technopat'ın otomatik düzeltme özelliği bu ban yememe serime bir nebze balta vurmuş oldu. Doğru yazdığımdan emin olsam bile "düzelt" butonunu kullanarak yolluyorum...

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    347,4 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Foruma 2016 yılında üye oldum, 2019-2020 yıllarından sonra düzgün kullanabilmeye başladım diye düşünüyorum. 14-15 diyebilirim yani. Her ne kadar şu anda oluşumumuza karşıt olup bizi engellemeye çalışsalar da Sosyal bana çok güzel şeyler kattı <3

Foruma 2016 yılında üye oldum, 2019-2020 yıllarından sonra düzgün kullanabilmeye başladım diye düşünüyorum. 14-15 diyebilirim yani. Her ne kadar şu anda oluşumumuza karşıt olup bizi engellemeye çalışsalar da Sosyal bana çok güzel şeyler kattı <3
Kesinlikle bana da. Technopat forumu hiç sıkılmadan girdiğim bir forum. Ne zaman olursa olsun şöyle bir bakayım diye girdiğim hep oluyor :D.
13 yaşından itibaren.
Teknik olarak ben de 13 yaşından itibaren lakin denesem de halen hatalarım vardı.

Geri
Yukarı