Türkiye bir ülke mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

C.C haklı. Buradan böyle yakınınca hiçbir şey düzelmiyor. Dediklerimiz kimsenin umurunda da değil.
Kimsenin umrunda değilsek biz neyiz? Yöneticileri biz seçiyoruz, vergiyi biz veriyoruz, ekonomik bunalımın sonucunu yine biz çekiyoruz. Ama konuşma hakkı bizde değil!

Bu vatandaşımıza sorabiliriz. Bence en "sağlıklı" şekilde açıklayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendinizi geliştirmenin neresi ekonomiye katkı sağlamıyor ki? Herkes bu psikolojide olsa çok daha iyi yerlere geliriz.

Türkiye bir ülke mi?
Şimdi beni yanlış anlamayın
Bunu neden mi sordum.
Üretim yok.
Her şeyi dışardan alıyoruz dolar uçmuş.
Sadece dışardan alıyoruz.
Bazen yaşadığımız yerin sadece bir toprak parçası olduğunu inanıyorum.
Türkiye, Ortadoğuyu bu hale getiren projenin mimarı rotschild ailesi tarafından yönetilen bir ülke. Bor madenlerimizi yahudilere o ailenin kendisine 40 milyon dolara sattık. Trilyon dolarlar değerinde o madenler. Petrolümüzü de yunanistan verip ses çıkartmadığımız adalarla tamamen kaybettik. Gerisini siz düşünün. Muz cumhuriyeti iltifat sayılır.

Son düzenleme:
Bu vatandaşımıza sorabiliriz. Bence en "sağlıklı" şekilde açıklayacaktır.

Kulaklarım patladı ses tonundan. 😁

Halk devletten her zaman üstündür. Fakat bu söz sadece iktidar başa geldiği zamandır. Türkiye halkını hiçe sayıyor. Buradaki sorun sadece ekonomik değil. Hukuki, eğitimsel ve adam kayırmanın gırla olduğu bir ülke burası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı