Türkiye her gün bir şey üretiyor

Atanamayan mı? Benim akrabam girdiği tarikattan anında ataması yapıldı. Kendisiyle görüşmemizde... Şeyhinin meziyetlerinden bahsetti. Evliyaullahlık kırklık Eren'lik falan filan.

Tarikatlar ve cemaatler ne güzel evlatlarımıza iş imkanı sağlıyorlar, şeyhi her sorununu çözüyor.

Benim akrabam bilir tabii, atanamayan öğretmenlerin yerine kendisinin atandığını da.

Ne gerek var? Camisi var, etrafında onu doğrulayanlar var, tövbesi var. Durumdan vazife çıkarması var.

Akrabam hürü pak aklandığı gibi. Başlar gazel okumaya.

Çok çalışacaksın, demek ki atanamamış niye iyi çalışmamış, kişisel gelişim arkadaşlar... Ben kendimi geliştirdim, gerekirse dershanelerde öğretmenlik yapacak. Ücretsiz ya da üç kuruşa. Pişecek öyle. Sonra bir gün atanır.

Ben çok çalıştım, arkadaşlar şeyhime biat ettim hizmetimi yaptım, pardon özür dilerim kanallar karıştı.

Ben ki... Anadolu'nun bağrı yanık yamalı Anadolu genci.

Akrabama desen... Ama senin yüzünden. Ataması yapılamayanlar? Kem küm. Allah. Biz cihat ediyoruz.

Eline kılıç kalkan alarak mı?

tabii ki hayır, şu da cihattır bu da cihattır, infak bu. Biz önce terbiye ederiz... Aç bırakırız dışlarız. Sonra da sen işsizsin güçsüzsün diye egomuzu şişirir senin üzerinden tatmin olur keyfimize bakarız.

Çünkü camimiz var, şeyhimiz var dergahımız var. Aklanırız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu adamları bu yüzden ekranlardan kaldırdılar.

Ayrıca şurada yorumları okudukça ne kadar mutlu oluyorum. Bilinçleniyoruz.

Derin devlet aklı ve savunma sanayi kelimelerini duyduktan sonra bastım kahkahayı.
Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. Göz ardı et tuşu boşuna yok. Bas, geç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu adamları bu yüzden ekranlardan kaldırdılar.

Ayrıca şurada yorumları okudukça ne kadar mutlu oluyorum. Bilinçleniyoruz.
Arap ülkelerden bahsetmiyorum şu an da neden adalarımız işkal edildi neden adalarımız silahlandırıldı neden Ukrayna işgal edilgi neden Suriye de iç savaş çıktı güçlü bir ordun yoksa hele ki bu coğrafya da yıkılırsın
ana hatlarıyla söyledim .. isteyen olursa da yazdığım makaleyi burada paylaşırım .

konu olarak açılamadığı için : şu şekilde paylaşıyorum :

Bu makalenin adresi : ugrasmabitir

makaleyi burada paylaştım , onaylanırsa şayet : okuyabilirsiniz .

Bu da : makaleyi açıklayıcı görseller :

Karşılaştırma :
1658321855510.png

Kamu diplomasisi örneği :
1658321913071.jpeg

Neden çocuk asker kullanılır ?
1658321950438.png

Önizlemesi :
1658321830380.png

Daha rahat anlaşılması için : Ukrayna Ulusal Muhafızları bizdeki Jandarmaya karşılık gelir .
AZOV denilen banderacı alayda Nazi alayı : Bizdeki Jandarma özel harekata karşılık gelir .
Gönüllü tabur bölgesel savunma taburları mekanizeyi kontrol eden bu grup olup .

Düşünün ki Askere gidiyorsunuz , Tıpkı doğuda askerliğinizi yapmak gibi .. Ukrayna'nın doğusunda askerliğinizi yapacaksınız .

Askere bir gidiyorsunuz , NAZİ sancakları altında savaşıyorsunuz , Eğer Ukrayna'daki durum bizde olsaydı şöyle olacaktı :

Ben doğuya askerliğe gittiğimde .. İşid bayrağı altında savaşacaktım .

Öncelikle arkadaşlar , Ukrayna Rusya savaşının makalesini yazmış bir arkadaşınız olarak neden çıktı onu söylüyorum ? Çünkü Bütün Muhalefetiyle İktidarıyla bütün bir ülke ... kendi çıkarına ve alacağı paraya lobiye bağışa ... göre konuşuyor , ve insanlarda bilgilerini buradan alıyorlar .

Ukrayna Rusya savaşının çıkmasının nedeni ( Akademik olarak )

Uzun uzadıya Sovyetler dağıldı , Ukrayna'ya nükleer silahsızlandırma yapıldı , gibi .. klişe ve tamamen laf kalabalığı ile sözler ile başlamayacağım .

Avrupa'da Beyaz ırkçı Hristiyan bir akım var , Bunlara Kara güneş denir Bandera denir .
Bunların İslam dünyasında karşılığı İŞİD ' dir halifeliğin çocukları yani .

Nasıl İŞİD çocuk ordular kurduysa , Ukrayna'da kurdu . Bunlar sayesinde .. Yeni Zelanda'da yalnız kurt eylemi yapan camiye işbu militanda Ukrayna'dan eğitim almıştır .

NAZİ dediğimiz , DAZLAK dediğimiz bu beyaz ırkçı hristiyan akımın ... Birde YAHUDİ hristiyan dediğimiz ... Grubu vardır .

İşte bu akımın önde gelenlerinden Ukrayna'nın üçüncü zengini İroh Kolomoisky , önce Dimitri Yaros'u tetikçisi uşağı yaparak ... Sağ sektörü yarattı , Ayrıca ... Privat Grup Privat Bank ile ve televizyon holdingi +1 grup ile sürekli bağışlar organizasyonlar destekler şunlar bunlar ortalığı karıştırdı .

Meydan olaylarını yaptılar , hükümeti devirdiler , bu grup hızlıca silahlanıp meydana indi ... ve devirdi hükümeti .

Aradaki boşlukta da kendini Dinyepere vali olarak atattırdı .. Ve orada .. Avrupa'nın İŞİD'İ olarak ... işkence soykırım katliam kafa kesmek de dahil olmak üzere ... sürüyle eyleme girişti .

İnsan hakları örgütü Uluslararası af örgütü sürekli kınandı ve uyarıldı .. Sonuç olarak Ukrayna'nın zenginlerinin elinde olan milis kuvvetler orduya sokulmaya başlandı 2014'de .

Bu sağ sektör aşırı ırkçı hristiyan beyaz ırkçı gruplar .. Ukrayna ordusuna sokuldu ve önce gönüllü tabur sonra mekanize olarak sınıflandırıldı .

Bunlardan her şehirde taburlar kuruldu ... Ve bu da bunlardan Jandarma özel harekat statüsünde .. AZOV dediğimiz özel taktik birimler oluşturuldu .

Bu arada İroh Kolomoisky'nin rakibi zengin ... Poroşenko başa geçti .. O da baskıya dayanamayarak ... Bi de üstüne İroh'un petrol boru tesislerine baskın yapıp NAFTA'dır buranın adı ..

Kendi depolarına petrol aktarmasıyla ortalık kızıştı .. Ve Kolomoisky valiliği alınınca .. ülkeden kaçtı gitti .. İsviçre'ye ..

Ondan sonra Ukrayna'da sağ sektöre karşı savaş başladı .. İşte tam bu sırada .. Kolomoisky Poroşenko ile medya savaşı yapacacağım dedi ve +1+1 kanalı üzerinden . HALKIN HİZMETKARI ZELENSKİ SOYTARISININ DİZİSİNİ BAŞLATTI .

Olanlar bu zamanda :

1 = 4000 ' i geçkin çocuk öldü , milyonlarca Rus ukrayna'dan göç etmek durumunda kaldı .
2 = Donbass ve Luhansk ' a terör taarruzu adı altında .. bombalandı ve çok fazla sayıda insan bu bombalarla öldü .
3 = Minsk sözleşmeleri yapıldı .
4 = Kolomoisky'nin mal varlıklarına el konuldu .

Her şey aslında ... Ayrılıkçı denilen grubun : Kolomoisky'nin bankasına ve mal varlıklarına saldırmasıyla başladı .. Sonra kolomoisky delirdi ve bu işe girişti .

Ayrılıkçıların başına ödüller koydu gibi gibi ..

Sırasıyla ... İsviçre İngiltere Güney Kıbrıs , İsrail bayağı gezdikten sonra ; hakkında açılmış davalar .. doğrudan savaş suçları ve savaş suçları yasaklanmış savaş yöntemleri kullanma konusunda .. ve hakkında direkmen tutuklama kararı çıkınca .. İsrail'e de kapağı atınca ..

Zelenski soytarısının dizisi patladı gitti ... Zelenski İsrail'e uçtu .. ve Burada Zelenski'den bir Ukrayna dönüş bileti yaratılması için .. Poreşonka'ya karşı kullanılması için konuşuldu .

Seçimlere doğru ... Zelenski'ye para aktarmak için ... Gizlice .. Çünkü sponsorları bağışçıları sisteme bildirmek gerekiyordu ...

Zelenski ile şu oyun yapıldı .. TIPKI 2015 ' DE Kİ GİBİ HALKIN HİZMETKARI 3.SEZON DİYE 2018 YILI CİVARI BÜTÜN KİEV DOLDURULDU AFİŞLERLE .

Zelenski halkın hizmetkarı 3.sezon yapıyoruz diye dolandı , ve İroh Kolomoisky 3 milyon grivna'yı bu sahtekarlık ile aktardı .. Zelenski'ye ..

Zelenski ... Tiktok gençleri , Sosyal medya gençlerini hedef kitle yaptı kendine onları kandırmak daha kolaydı .

İyi bir PR ve imajla .. sürekli gençlerle haşır neşir muhabbeti yaparak seçimlere girdi .

Normalde 3 kişinin kalacağı seçimlerde , yani Kolomoisky uşağı Zelenski , Poroşenko ve Timoşenko denen kadın bunların 3. kalacağı yerde ..

Sadece isimlerin yazılı olduğu ve otuzu geçkin adayın olduğu tabloda .. Timoşenko ile aynı ada sahip birini de koyarak .. Yuri Timoşenko gibi .. arada Timoşenko'yu kaynattılar bu poroşenko'nun hamlesiydi .

Poroşenko kendi ayağına sıkıp .. 2 kişi kaldılar ikinci tura ..

Poroşenko'yu yıllardır ince ince öcü gösteren .. tayfa ve yoksulluk .. onu devirtti .. ve Zelenski seçildi .

ZELENSKİ seçildikten sonra : HEMEN PEŞİ SIRA İROH KOLOMOİSKY Ukrayna'ya döndü .

ve 6 ay sonra da .. Resmi görüşmeler gerçekleşti ..

Poroşenko terörist ilan edilirken vatan haini ... Kolomoisky bir İŞİD vari azılı suçlu hain olarak ayrıldığı Ukrayna'ya kahraman olarak döndü ve .

O günden sonra .. Ukrayna çılgına döndü .. Ukrayna'da ırkçılık aldı başını gitti ..

Türkleri de çok dövdüler .. aşağıladılar bu dönemde ..

Zaten Zelenski tayfası türklere HAMAMBÖCEĞİ diyordu .

Sonra .. Zelenski .. Rusya'ya karşı .. aşırı silahlanmaya gitti .. ve sonuç olarak Rusya ukrayna savaşı başladı .

Sizin o .. köpekleri seven .. ay amanın çok vatan savunuyorlar dedikleriniz aslında .. sürekli cepheden kaçan kaçırılan .. ve yerlerine gariban Ukraynalıların öldüğü ..

Aşırı beyaz ırkçı hristiyan .. Banderacı .. Nazici dazlak gruplar ..

Bu gruplar Türkler için hamamböceği der , Türklere çingene der gibi gibi . Bu grup Almanya'da Türklere saldırılar yapan gruplarla aynı gruptur .

Savaş süresince de sürekli yalan yalan yalan yalan Ukrayna çıldırdı .. Ve işi medyatik show haline döktü ..

İnstagram İnfluencer manken direniş çağrıları .. falan filan ..

Sonuç olarak .. Rusya ülkenin doğusuna girdi .

ve Burada artık ... Ukrayna'ya Donbass ve Luhansk'ın statülerinin tanınması için baskı yapıyor .

Bu sayede bu devletler .. de facto devlet olmayacaklar .

..

Yani .. Rusya Ukrayna'ya şu an .. baskı yapıyor .. Ukrayna kabul edesiye kadar da .. ne yazık ki bu savaş sürecek .

Yani uzun lafın kısası ... Ukrayna sandığınız kadar masum değil .. aksine şeytan aksine çok kötü ...

Aidar da dahil olmak üzere AZOV , DİNYEPER 1 DİNYEPER 2 ve sayılamayacak kadar 50 yi 60 yı geçkin ve tabur alay statüsünü de geçmiş .. iş bu ordunun her yerinde her kademesinde karar mercisinde olan bu gruplar ..

aslında .. İŞİD vari terorist gruplar olup ..

İŞİD ile aynı dönemde türemişlerdir .. Biz Fırat kalkanı harekatını yaptığımızda ..

Ukrayna'da bunlar oluyordu ..

Şimdi anlayacağınız .. Rusya'nın Fırat kalkanı bu .

İsteyen olursa : makaleyi burada paylaşırım . Zaten makalenin yazımını ülkem insanının silüet-i haline sinirim bozulduğu için sonlandırmıştım .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı