Türkiye her gün bir şey üretiyor

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Ne zaman şunu ürettik bunu yaptık desem linçleniyorum ama pes etmek yok dün İHA avcısı sistemimiz envantere girdi ama ondan önce de neredeyse her gün yeni bir silah envantere giriyor bu cidden gurur verici bir şey ama şunu da unutmamak lazım bu projeler 2010 senelerinden başlatılıyor ancak bugün envantere giriyor neyse şimdi sizin bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

Ürettiğimiz en önemli şeylerden biri koral sistemi: Düşman frekansını buluyor daha sonra karşı frekans uygulayarak düşmanım hiçbir sistemi sizi görmeden size kilitlenemeden dibine kadar gitmenizi sağlıyor ve şu an 8 tanesi sınırlarımızda nöbette.

Not: Bunlar sayın İsmail demir sayesinde oldu ülkemize geldiği zaman 1000'e yakın veya fazla şirketi bir araya toplayıp Türkiye savunma sanayi için silah üretimine sürükledi.
Not 2: Linçlemeden önce biraz gurur duyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkenin savunma sanayi anlamında her gün bir şey üretmesi/geliştirmesi iyi fakat şu an gerçekten ihtiyaç olan açlık, yoksulluk, geçim sıkıntılarına çözüm.

Sovyetler veya diğer k*münist ülkeler gibi olduktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor.

Savunma sanayide atılan adımlarla özellikle Baykar'la gurur duyuyorum ama savunma sanayi yoksulların karnını bir türlü doyuramadı.

Anlıyorum sizleri fakat Amerika'da bile yüksek enflasyon varken bunu doğrudan ülkemizle ilişkilendiremeyiz Erdoğan'ın bununla ilgili %100 bir planı var her mitingde her konuşmada üstüne basarak bu enflasyon krizinden ilk çıkan ülkelerden biri biz olacağız 15 Temmuz'da yıkılmayan bir ülkenin ekonomiyle yıkılmasına müsaade etmeyeceğiz gibi.
Hayırlısı diyelim elbet ki derin devlet aklının bir planı var.

İstediklerini üretebilirler, vatana yaptıkları ihaneti gördükten sonra bir değeri kalmıyor üretilen şeylerin.

Yalnız diğer ülkeler savunma sanayisi yanında farklı alanlarda da gelişim sağlıyorlar. En son baktığımda(2-3 yıl önce) savunma sanayisi için yıllık 19B$ harcadığımızı öğrendim. Kuzey Kore gibi sanki her ülke için bir tehditmişiz gibi sürekli savunma sanayisine yatırım yapıyoruz.

Anlıyorum sizleri fakat Amerika'da bile yüksek enflasyon varken bunu doğrudan ülkemizle ilişkilendiremeyiz Erdoğan'ın bununla ilgili %100 bir planı var her mitingde her konuşmada üstüne basarak bu enflasyon krizinden ilk çıkan ülkelerden biri biz olacağız 15 Temmuz'da yıkılmayan bir ülkenin ekonomiyle yıkılmasına müsaade etmeyeceğiz gibi.

Amerika'da yüksek enflasyon mu?
Amerika'da yüksek enflasyon: %10
Türkiye'de diğer ülkelere göre normal enflasyon: %150
Sizce doğru oldu mu?

Göz ardı edildi.

Ülkenin savunma sanayi anlamında her gün bir şey üretmesi/geliştirmesi iyi fakat şu an gerçekten ihtiyaç olan açlık, yoksulluk, geçim sıkıntılarına çözüm.

Sovyetler veya diğer k*münist ülkeler gibi olduktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor.

Dar gelirli bu ülkede hiçbir zaman düşünülmüyordu zaten. Şu an açık açık düşünülmüyor. Muhalefet çöp olduğu için baskı kurulamıyor. Seçime kadar iyileştirmeler yapılacağını düşünüyorum.

Yalnız diğer ülkeler savunma sanayisi yanında farklı alanlarda da gelişim sağlıyorlar. En son baktığımda(2-3 yıl önce) savunma sanayisi için yıllık 19b$ harcadığımızı öğrendim. Kuzey Kore gibi sanki her ülke için bir tehditmişiz gibi sürekli savunma sanayisine yatırım yapıyoruz.

60 milyar dolar Erdoğan kendisi söyledi.

İstediklerini üretebilirler, vatana yaptıkları ihaneti gördükten sonra bir değeri kalmıyor üretilen şeylerin.

Geldi bir toxic daha.

Ciddi misiniz gurur duymanız gerekirken hâlen yönetimi eleştiryorsunuz eleştirecekseniz başka konuya.

Sizce doğru oldu mu?

Adamların %10'u bizim %100 ümüze bedel.

Yalnız diğer ülkeler savunma sanayisi yanında farklı alanlarda da gelişim sağlıyorlar. En son baktığımda(2-3 yıl önce) savunma sanayisi için yıllık 19b$ harcadığımızı öğrendim. Kuzey Kore gibi sanki her ülke için bir tehditmişiz gibi sürekli savunma sanayisine yatırım yapıyoruz.

Her yanımız düşman doluyken neden savunmaya önem vermeyelim savaş yakın.

Sizce doğru oldu mu?

%150 olduğunu nereden çıkardınız.

Zamanı geldiğinde hepiniz neden bahsettiğimi anlayacaksınız ama ürettiğimiz bir şeyden nasıl ekonomiye döndü konu anlamadım.

Geri
Yukarı