Türkiye neden sevilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asıl sevmeyen sizsiniz. "Alamanya"dan yazarak eleştirmekten başka işiniz yok sizin.

Hicbir yerde Türkiyeyi sevmiyorum demedim, hicbir sekilde elestirmedim Türkiyeyi. Böyle bir kaniya nereden vardiniz? Acaba gereksiz bir tartisma mi baslatmak istiyorsunuz? :)

Eger öyleyse yanlis insana cattiniz :)

Genel olarak müslüman olduğumuz için sevilmiyoruz.

Genel olarak müslüman olduğumuz için sevilmiyoruz.
Kim ne yapsın güzel kardeşim senin müslümanlığını?
Bizim insanımız birbirini sevmiyor, buda mı müslüman olduğu için? Ülkeyi kutuplaştırdılar artık, Batı Türkiye Doğu Türkiye olayına döndü.

Eğer Türkler müslüman olmasaydı inanın bana şu an cihana hakimdik.

Bazi arkadaslara "Alamanya" 'da yasamam batmis anlasilan :)
Pesin olarak söyle bir özet geceyim arkadaslar; Türkiye özlemiyle yanip tutusan bir üye olarak. Öncelikle her "Alamanya" 'da yasayan gibi yok "burada düzenim var artik", yok "cocuklarim burada okuyor" vs. o yüzden Türkiye'ye gelmiyorum yalanina ya da kendimi kandirma olayina girmeyecegim.
"Alamanya" 'da yasiyorum cünkü Türkiye'de yasamaktan korkuyorum. Yarin bugün isten atilmaktan, issiz olunca ac kalmaktan, sosyal güvencem olmadigi icin vs. (daha onlarca sey yazabilirim) korkuyorum :)

Ben kendime böylesine dürüstken bazi arkadaslarin bana "Alamanci" yaftasini yapistirip kacmalarindan cok midem bulaniyor. Yanlis insanlara catmayin, dogru insanlara dogru üsluplarla yaklasin ki en azindan dogru bir sanal arkadas edinesiniz. @ThE bEsT

Baska sorusu olan olursa zevkle cevaplarim, yeterki dogru üslup olsun :)

Sevgiler ;)

Bazi arkadaslara "Alamanya" 'da yasamam batmis anlasilan :)
Pesin olarak söyle bir özet geceyim arkadaslar; Türkiye özlemiyle yanip tutusan bir üye olarak. Öncelikle her "Alamanya" 'da yasayan gibi yok "burada düzenim var artik", yok "cocuklarim burada okuyor" vs. o yüzden Türkiye'ye gelmiyorum yalanina ya da kendimi kandirma olayina girmeyecegim.
"Alamanya" 'da yasiyorum cünkü Türkiye'de yasamaktan korkuyorum. Yarin bugün isten atilmaktan, issiz olunca ac kalmaktan, sosyal güvencem olmadigi icin vs. (daha onlarca sey yazabilirim) korkuyorum :)

Ben kendime böylesine dürüstken bazi arkadaslarin bana "Alamanci" yaftasini yapistirip kacmalarindan cok midem bulaniyor. Yanlis insanlara catmayin, dogru insanlara dogru üsluplarla yaklasin ki en azindan dogru bir sanal arkadas edinesiniz. @ThE bEsT

Baska sorusu olan olursa zevkle cevaplarim, yeterki dogru üslup olsun :)

Sevgiler ;)
Yok hocam sözümüz sizlere değil, Bu Almanya'da yaşayıp Türkiye şöyle iyi böyle iyi muhabbet yapanlara.

Bence bizi sevmemelerin en büyük nedenlerinden biri biz bir kıza dünyadaki son kız gibi davranıyor oluşumuz ve Türk kızlarındaki ego ülkedeki refah seviyesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı