Türkiye ve İsrail ilişkileri normale döndü

1660741129566.png

Evet yıllar sonra ilişkiler normal hale geldi. İki taraf da elçi ataması yapacak.

Taraf tutmuyorum linçlemeyin, İsrail tarihten beri çok kez kalleşlik etmiştir, onların ne zaman belini kıracağız hocam?
İsrail ile aramızda yaşanan birkaç olay hariç hiçbir şey yok. Aksine, kendileri belirli miktar karşılığında TSK'nın filosunu ve araçlarını modernize etmiştir.

Mavi Marmara, ajanların deşifre olması gibi başka bir konu varsa bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla başka bir şey yok.

Her yıl Filistin'deki terör örgütlerinin Filistin'i karıştırdığı için çıkan savaş sonucu şu anda bizim ülkeyi yöneten kişilerin konuyu din zannetmesinden ötürü çıkan saydırmacalar dışında ilişkilerimiz normaldi zaten.

Sevindiğim haber. Doğu türkistan soykırımını destekleyen Filistin'in yanında olacağımıza, İsrail ile beraber dost oluruz daha iyi.

Filsintin'deki halkın suçu ne peki. İsrail polisleri durup dururken Camii'ye giden insanları darp ediyor.
Bakanlık desteklesin desteklemesin çileyi halk çekiyor zaten.
Bazen İsrail'i çok iyi miş gibi gösteriyorlar.

Taraf tutmuyorum linçlemeyin, İsrail tarihten beri çok kez kalleşlik etmiştir, onların ne zaman belini kıracağız hocam?
Kudüs'ü yıkmaya yeltenip o uydurma mabetlerini inşa etmeye kalkarlarsa bellerini kırarız hocam. Şuan toplumda İslam dinine karşı çok ön yargı var. Nedeni iktidar gerçek İslam eğer anlaşılırsa dediğimin yapılması kolaylaşır.

İsrail ile aramızda yaşanan birkaç olay hariç hiçbir şey yok. Aksine, kendileri belirli miktar karşılığında Tsk'nın filosunu ve araçlarını modernize etmiştir.

Mavi Marmara, ajanların deşifre olması gibi başka bir konu varsa bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla başka bir şey yok.

Fetö olayları, pkk, pyd ve daha niceleri İsrail ve Amerika destekli vatan hainleridir. 2 tarafta çıkarları için.

Filsintin'deki halkın suçu ne peki. İsrail polisleri durup dururken Camii'ye giden insanları darp ediyor.
Filistin'in suçu, çocukları ve bebekleri kullanan Hamas'a hala güvenmesi.

FZo7IZqX0AEYPPt.png

Birinci dünya savaşında İngiliz'lerle iş birliği yapıp isyan eden uzaylılar değil herhalde.

Geri
Yukarı