Türkiye'de alınabilecek JDM tarzı arabalar

Soru yukarıdaki gibi. Türkiye'de hangilerini kullanabiliriz veya istediğimiz arabayı yurtdışından getirtebilir miyiz?
Miata'lara bakabilirsiniz

Mazda-MX-5-NA.jpg

Ayrıca Türkiyede JDM olarak çok fazla miata var sahibinden'de bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu arabayı alacak adamın günlük arabası olmak zorunda zaten. Ayrıca bu tip arabalara binen yurt dışından parça getirmeye kadar göze almalı. Swap ise bambaşka bir konu. Parçayı düşünürken Swap'a bulaşmak? :D

Bu arabayı alacak adamın günlük arabası olmak zorunda zaten. Ayrıca bu tip arabalara binen yurt dışından parça getirmeye kadar göze almalı. Swap ise bambaşka bir konu. Parçayı düşünürken Swap'a bulaşmak? :D
13B'nin ustası yok. Yedek parçası da yok. M50 gibi bir motoru ucuza bulabilirsiniz.

Türkiye'de yağını bulmak bile zorken Wankel motor saçma olur da Swap yapınca da bitmiyor iş. Örnek olarak vermiştim ancak gerçekten mantıksız olur Türkiye'de RX7 almak.

Bana mı öyle geliyor ama integra Type'lar çok çirkin değil mi?

Bazı modelleri evet çirkin kabul ediyorum ama motoru yeter bence. Basitinden bir filtre tatlı bir egzoz tüm görüntüyü götürür.
Aslında iyi bir S2000 de olabilir ama apaçi modifiyeleri olmayacak. Ancak hayal oldu o da. 600 700k istiyorlar. Dolardan hızlı yükseliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı