Türkiye'de alınabilecek JDM tarzı arabalar

Bazı modelleri evet çirkin kabul ediyorum ama motoru yeter bence. Basitinden bir filtre tatlı bir egzoz tüm görüntüyü götürür.
Aslında iyi bir S2000 de olabilir ama apaçi modifiyeleri olmayacak. Ancak hayal oldu o da. 600 700k istiyorlar. Dolardan hızlı yükseliyor p...

Eğer @282649 bulabilir ise bence kesinlikle 200SX S13 salmalı.

Subaru BRZ çok hoşuma gidiyor ama herkesin ilgisini çekmeyebilir.
Onlar da uçtu gidiyor...
Türkiye'de yağını bulmak bile zorken Wankel motor saçma olur da Swap yapınca da bitmiyor iş. Örnek olarak vermiştim ancak gerçekten mantıksız olur Türkiye'de RX7 almak.
S13 ve FC dışında "JDM" sayılabilecek ucuz araba kalmadı...

Geçenlerde JZ S14 vardı sarı sitede, 600 bin TL idi. Ağlanacak halimize gülüyoruz.

Bu konuştuğumuz arabalardan hepsini alabilirsiniz. Antifirizli, yağ ve filtre bakımları zamanında değişmiş; değişmiş parçaların OEM, orijinal veya muadil (dandik yan sanayiler değil) parçalar ile değişmişse alınabilir. Satıcısı da düzgün ve güven veriyorsa araba ne olursa olsun alın bence. Düzgün usta da bulduğunuzda şükür namazı kılın :D.

Onlar da uçtu gidiyor...

S13 ve FC dışında "JDM" sayılabilecek ucuz araba kalmadı...

Geçenlerde JZ S14 vardı sarı sitede, 600 bin TL idi. Ağlanacak halimize gülüyoruz.
JDM olmaz tabi ama eski Japon araçlarından Türkiye şartlarında binilecek olanlar var hala bence. VTi falan güzel mesela. Yoksa Supra, S2000 falan artık milyonları konuşuyoruz. Şaka gibi ama gerçek.

Türkiye'de 350Z; Lancer Evo gibi araçlar var, hatta İzmir'de Evo'lardan çokça görüyorum. Eski nesillerden Mazda'lar, Toyota'lar da var...

JDM araba alamazsın zaten Türkiye'de. RX-7 sakın alma. Rotary motor çok zahmetlidir. Türkiye'de yapamazsın. Tırt bir Japon arabası olan RX-8'e bakabilirsin. 350Z'de, 200SX bakabilirsin. Hondaları söylemiyorum bile, çoğu model Türkiye'de var. Civic de tercih edebilirsin. Lancer Evo X falan da var. Farklı seçenek istersen Tipo, Peugeot 306 sedan da bakabilirsin. Ben bu arabayı S15'e benzetiyorum.

JDM olmaz tabi ama eski Japon araçlarından Türkiye şartlarında binilecek olanlar var hala bence. VTi falan güzel mesela. Yoksa Supra, S2000 falan artık milyonları konuşuyoruz. Şaka gibi ama gerçek.
VTi ve benzeri araçlar da gayet güzel fakat "şarzetki" tayfa sağolsun.
maxresdefault.jpg

:D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı