Türkiye'de internet neden bu kadar kötü ?

Türkiye'de ne güzel ki?
Mesela ülkemin adı güzel TÜRKİYE, sen ben güzeliz, insanları güzel, içi güzel, interneti güzel değil boş ver :) oda güzel olmasın kıskanırlar yoksa hizi. Bir güzele bu kadarda güzellik fazla diye!

Bence ülkemiz rezil değil onu rezil eden biziz! Sonuçta ülkede sen ben yaşıyoruz onu rezil eden de biziz vezir eden de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türktelekom 24 mbs fiber internet kullanıyorum. Hız testlerinde indirme hızım 24 mbs geliyor. Ama youtube'da 1080p videoları takılmadan izleyemiyorum. Bırak 1080p çözünürlüğü 720p'de bile takılıyor. Zenmate vpn indirdim. Hiç bir takılma olmuyor. Demek ki sorun Türktelekomdan kaynaklanıyor. Youtube sitesinin hızı sınırlandırılıyor.
Nasıl takılmadan izleyemiyorsun, öyle saçmalık mı olur. Sana demiyorum öyle saçmalık mı olur diye, lafım Türk Telekom'a . Türk Telekom 16mbps adsl paket kullanıyorum, 9mbps alıyorum, 1080p videoları sadece başta 2-3sn yüklenme logosunu bekledikten sonra çok hafif takılmalarla izleyebiliyorum. 24mbps'in çok rahat kaldırması gerek.

Ben fiber tek adlı internet'i kullanıyorum.6 mbps - 1 mbps 42 tl sınırsız ve akk yok. Bu internet sağlayıcısının 3 tarifesi var 32 tl 4mbps - 1mbps ve 42 tl 6 mbps - 1 mbps vede 62 tl 10 mbps - 3 mbps çok iyi bi fiyat ve kalite var izmir de çok ucuza ve kaliteli internet. Ben 42 tl'lik tarifeyi kullanıyorum 10 mbps - 2mbps alıyorum ve ping 1 ile 7 arasında gidiyor cs.go rekabetçi de 60 - 85 ping arası oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı