Türkiye'de satılan IEM kulaklık önerisi

Fiio E10k ayak seslerini kristal olarak verebiliyor mu? Gerçek kristal sesi olarak.

Kristal sesten kastınız ne anlayamadım bir türlü ancak gayet kaliteli bir dac/amp.

Netlik diyorsan telefon çıkışıyla da netlik alınabilir, hatta hoparlörüme sonradan takılan 3.5mm girişinde sahi gayet net bir ses elde edebiliyordum.

Al Param Güvende ile dene. En kötü 100 150TL yanar.

Çin'den alınabilen 200 300TL'lik amfiler dahi gayet iyi ses performansı sağlayabiliyor.

Kristal sesten kastınız ne anlayamadım bir türlü ancak gayet kaliteli bir dac/amp.

Netlik diyorsan telefon çıkışıyla da netlik alınabilir, hatta hoparlörüme sonradan takılan 3.5mm girişinde sahi gayet net bir ses elde edebiliyordum.

Al Param Güvende ile dene. En kötü 100 150TL yanar.

Çin'den alınabilen 200 300TL'lik amfiler dahi gayet iyi ses performansı sağlayabiliyor.

Ses netliğide önemli tabii ama Logitech Pro X ondaki bulunan ses kartı, g6'nın ses kartı hiçbiri tatmin etmedi. Kristallikten kastım oyunda ses şiddetini yükseltince olağanüstü bir ses geliyordu rakip ayağını her hareket ettirdiğinde kristal sesi gibi cam sesi gibi cın cın cın diye efsane ses alıyordum o kadar iyiydi ilk defa öyle eşsiz bir ses aldım. Basslıyken öyle, tize aldığım zaman şekeri ezermiş gibi bir ses haline geliyordu ama tizde tam anlamıyla adamı resmen belli ediyordu en ince ayrıntıya kadar :) onun için uğraşıorum. Bir de bu anakartın ses çıkışı 7.1 sanırım sesi boğma durumu var mı netliği etkiler mi yine.

Son düzenleme:
Ses netliğide önemli tabii ama Logitech Pro X ondaki bulunan ses kartı, g6'nın ses kartı hiçbiri tatmin etmedi. Kristallikten kastım oyunda ses şiddetini yükseltince olağanüstü bir ses geliyordu rakip ayağını her hareket ettirdiğinde kristal sesi gibi cam sesi gibi cın cın cın diye efsane ses alıyordum o kadar iyiydi ilk defa öyle eşsiz bir ses aldım. Basslıyken öyle, tize aldığım zaman şekeri ezermiş gibi bir ses haline geliyordu ama tizde tam anlamıyla adamı resmen belli ediyordu en ince ayrıntıya kadar :) onun için uğraşıorum. Bir de bu anakartın ses çıkışı 7.1 sanırım sesi boğma durumu var mı netliği etkiler mi yine.

Al dene hacım sana kesin bir şey diyemem. Kaliteli mal ama senin isteğini verir mi bilemedim.

7.1 olması etkilemez. Yazılımsal bir değiştirme yok.

Hocam şu satıcının ürünlerine de bakabilirsiniz kendisi inceleme yazıyor bildiğim kadarıyla dolayısıyla genelde ürünleri sadece inceleme amaçlı dinliyor sonra satışa koyuyor. Şu anda sattığı ürünler iyi midir, işinizi görür mü onu siz araştırın :)

Evet, kendisi büyük bir incelemeci. O tarz kişiler sıkıldıkça satar kendine gelen ürünleri.

Bende duruma göre g6'yı satacağım işin ilginç tarafı Amazon'da aynı ürünmü emin değilim 2 tane aynı g6'yı satışa koymuşlar biri Creative G6 diğeri Creative soundblasterx G6 :)

Son düzenleme:

Benim istediklerimi sizde istiyosunuz eğer bulursanız lütfen banda yazın bende alayım.

Umarım, uzun araştırma içerisindeyim. Laptopumda vardı o ses ama bir zaman sonra bulamadım. Ya yazılımsal bir durum ya da kartlarla ilgili anakart son şansım gibi duruyor.

Yalnız Logitech G PRO X'te öyle ses almanız tuhaf bende kullandım ses kasamadım.

Ses cok boğuk geliyordu mesela.

Yönleri algılayamıyordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı