Türkiye'de Suriye bayrağı açıldı!

Almanya. Almanya Federal İstatistik Dairesi'nin açıkladığı resmî veriye göre 2020 yılı itibarıyla Almanya'da 3 milyon ilâ 3.5 milyon civarı Türk vatandaşı yaşamaktadır. Türkiyeye gelen bu orta doğulu vasıfsız mülteciler hem ülkenin sosyo-kültürel yapısını bozuyor hemde Türklerin iş bulmasını zorlaştırıyor hemde ekonomiye kötü etki ediyorlar. Dünyada bu kadar mülteci alan çok az ülke var. Ülkenin kültürel yapısını bu kadar bozan ve sevilmeyen bir topluluk ülkede bayrak falan açamaz özellikle sen o ülkede şehit verirken. Ülkenin şuan ki durumunu görüp burda saçma salak kıyaslamalarla onları savunma. Sen geçen sefer Türklerin köle gibi asgari ücretle işçi haklarına aykırı çalıştırılıp suriyelerin onlar yerine işe alınmadığı için Türklerin şükretmesi gerektiğini söyleyen değil misin? Sen çok mu seviyon bu mültecileri?
Sana ne kardeş, savunur savunmaz. Sen şehit veriyorsun da adam vermiyor mu?

Almanya. Almanya Federal İstatistik Dairesi'nin açıkladığı resmî veriye göre 2020 yılı itibarıyla Almanya'da 3 milyon ilâ 3.5 milyon civarı Türk vatandaşı yaşamaktadır. Türkiye'ye gelen bu orta doğulu vasıfsız mülteciler hem ülkenin sosyo-kültürel yapısını bozuyor hem de Türklerin iş bulmasını zorlaştırıyor hem de ekonomiye kötü etki ediyorlar. Dünyada bu kadar mülteci alan çok az ülke var. Ülkenin kültürel yapısını bu kadar bozan ve sevilmeyen bir topluluk ülkede bayrak falan açamaz özellikle sen o ülkede şehit verirken. Ülkenin şu anki durumunu görüp burada saçma salak kıyaslamalarla onları savunma. Sen geçen sefer Türklerin köle gibi asgari ücretle işçi haklarına aykırı çalıştırılıp Suriye'lerin onlar yerine işe alınmadığı için Türklerin şükretmesi gerektiğini söyleyen değil misin? Sen çok mu seviyon bu mültecileri?

Ekonomiye kötü mü etki ediyorlar bu komik cidden. İş verenler için gayet iyiler asgari ücretin yarısına uzun süreler çalışıyorlar nesi kötü bunun. Evet daha ucuz işçi varken neden daha pahalıya Türkleri çalıştırsınki biri. Ben birini severken ırkına bakmam kim olduğuna bakarım.

Ben izlerken çıldırdım bu ne cesaret? Nasıl benim vatanımda bayrak açıyor rahatlıkla savaştan kaçan şahıs? Değil mi bunlar? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ne cürret? Git Suriyede aç istediğin gibi gez.

Sana ne kardeş, savunur savunmaz. Sen şehit veriyorsun da adam vermiyor mu?
Kendi ülkem için endişelenemez miyim?

Ekonomiye kötü mü etki ediyorlar bu komik cidden. İş verenler için gayet iyiler asgari ücretin yarısına uzun süreler çalışıyorlar nesi kötü bunun. Evet daha ucuz işçi varken neden daha pahalıya Türkleri çalıştırsınki biri. Ben birini severken ırkına bakmam kim olduğuna bakarım.
Almanya vasıflı işçi alıyor. Sen ne olduğu belli olmayan birsürü herifi ülkene dikkatsizce alıyorsun. Orta doğuda ki suçlu islami terör örgütlerinden kaç tane adam çıktı Türkiyede. Bunların hepsi sınırdan nasıl geçiyor acaba? Ama iş verenin cebine güzel para girdikçe insanlar ölsede sorun yok değil mi? Ülkede güvenlik olmasada Türk kültürü olmasada sıkıntı yok. Senin gibi kıçı ılık liberallere sıkıntı yok.

Almanya vasıflı işçi alıyor. Sen ne olduğu belli olmayan bir sürü herifi ülkene dikkatsizce alıyorsun. Orta doğuda ki suçlu İslam'i terör örgütlerinden kaç tane adam çıktı Türkiye'de. Bunların hepsi sınırdan nasıl geçiyor acaba? Ama iş verenin cebine güzel para girdikçe insanlar ölsede sorun yok değil mi? Ülkede güvenlik olmasa da Türk kültürü olmasa da sıkıntı yok. Senin gibi kıçı ılık liberallere sıkıntı yok.

Ben liberal değilim ne alaka? Ben ırk ayrımı yapmıyorum benim için Müslüman olması yetiyor insanların.

Almanya vasıflı işçi alıyor. Sen ne olduğu belli olmayan birsürü herifi ülkene dikkatsizce alıyorsun. Orta doğuda ki suçlu islami terör örgütlerinden kaç tane adam çıktı Türkiyede. Bunların hepsi sınırdan nasıl geçiyor acaba? Ama iş verenin cebine güzel para girdikçe insanlar ölsede sorun yok değil mi? Ülkede güvenlik olmasada Türk kültürü olmasada sıkıntı yok. Senin gibi kıçı ılık liberallere sıkıntı yok.
Hayır baya kızarmışsın birader, adamı da bağırarak alıntılıyorsundur sen şimdi. İlk defa insani değerleri olan insanlar görüyorsunuz herhalde.

Ülkelerini böyle mi seviyorlar? Orada burada bayrak açmayla ne ülkelerini sevdiklerini gösterirler, ne de ülkelerine faydası olur. Kaçmayıp kalıp savaşabilirlerdi ama onun yerine korkak olmayı tercih ettiler. 2. dünya savaşında insanların ülkesi başka ülkeler tarafından işgal edildi. Ama yine de pes etmeyip savaşmaya mücadele etmeye devam ettiler. Onların çabası sayesinde de özgürler. Aralarında yaşları küçük veya kadın olan da vardı bazen. Ama araplar ise böyle kaçıyorlar hep. Sonra geliyorlar Türkiye'ye. Zaten ekonomi kötü durumda. Bir de onlar daha fazla sorun oluyorlar.

Ben liberal değilim ne alaka? Ben ırk ayrımı yapmıyorum benim için Müslüman olması yetiyor insanların.
Kılığın şimdi ortaya çıkıyor işte. 😃.
Hayır baya kızarmışsın birader, adamı da bağırarak alıntılıyorsundur sen şimdi. İlk defa insani değerleri olan insanlar görüyorsunuz herhalde.
Cevabın bu mu? Hayır kızarmadım birader yazdıklarımı bir daha oku sonra vatana bağlılığını sorgula.

Tsk, öso ile beraber çatışıyor zaten Suriye'de. Beraber savaşıyorlar yani, haberin olsun da.
Çok cahilce yazmışsın öso katılacak yürek var mı bu sapık pis savaştan kaçan Korkak'ta. Sanmam ama sen zaten reiscisin belli. Sana ne desek boş. Arap seviciliğine devam.

Geri
Yukarı