Türkiye'de Suriye bayrağı açıldı!

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Ben izlerken çıldırdım bu ne cesaret? Nasıl benim vatanımda bayrak açıyor rahatlıkla savaştan kaçan şahıs? Değil mi bunlar? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dürüst tepkim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hele ki şehit verdigimiz bu günlerde vatan evlatları bu bayrak için şehitliği göze almışken bu utanmaz savaştan kaçan köpek nasıl olurda kendi bayrağını rahatlıkla açabilir.

Türklüğüm'den utanır oldum...
Aynen öyle hocam çok haklısınız bize bunu yaşatanlara yazıklar olsun!

Hele ki şehit verdigimiz bu günlerde vatan evlatları bu bayrak için şehitliği göze almışken bu utanmaz savaştan kaçan köpek nasıl olurda kendi bayrağını rahatlıkla açabilir.

Söylenecek söz yok hocam, git Filistine savaş desek bin türlü bahaneleri hazır.

Aynen öyle hocam...
Ben video izlerken duygulandım sinirlendim sinir krizi geçirdim çıldırdım biz bunu hak etmiyoruz benim atalarım mehmetçik kardeşlerimiz bu bayrak için şehit olurken bunlar nasıl savaştan korkak gibi kaçıp burada bayrak açar delirmek üzereyim.

Ben video izlerken duygulandım sinirlendim sinir krizi geçirdim çıldırdım biz bunu hak etmiyoruz benim atalarım mehmetçik kardeşlerimiz bu bayrak için şehit olurken bunlar nasıl savaştan korkak gibi kaçıp burada bayrak açar delirmek üzereyim.
Keşke elimizden birşey gelse hocam. Atalarımız ve şehitlerimiz bunları görselerdi ne olurdu tahmin edemiyorum.

Geri
Yukarı