Türkiye'de Suriye bayrağı açıldı!

Kılığın şimdi ortaya çıkıyor işte. 😃.

Cevabın bu mu? Hayır kızarmadım birader yazdıklarımı bir daha oku sonra vatana bağlılığını sorgula.
Vatana bağlılık internetten vatan ahkamı kesilmekle oluyorsa herkes vatansever memlekette :D

Çok cahilce yazmışsın öso katılacak yürek var mı bu sapık pis savaştan kaçan Korkak'ta. Sanmam ama sen zaten reiscisin belli. Sana ne desek boş. Arap seviciliğine devam.
Demokratik idarecileriniz beni ilgilendirmiyor, reis de diğerleri de sizin figürünüz, sandıkta onlara oyu siz verdiniz, ben vermedim şahsen. ÖSO gruplarının Suriye'de ne şartlar altında mücadele ettiğini araştır da öyle konuş bir zahmet.

Kendi ülkem için endişelenemez miyim?

Almanya vasıflı işçi alıyor. Sen ne olduğu belli olmayan bir sürü herifi ülkene dikkatsizce alıyorsun. Orta doğuda ki suçlu İslam'i terör örgütlerinden kaç tane adam çıktı Türkiye'de. Bunların hepsi sınırdan nasıl geçiyor acaba? Ama iş verenin cebine güzel para girdikçe insanlar ölsede sorun yok değil mi? Ülkede güvenlik olmasa da Türk kültürü olmasa da sıkıntı yok. Senin gibi kıçı ılık liberallere sıkıntı yok.

Arap sevicilerine, gram tarih okumamış sözde hümanist islamcılara laf anlatmaya çalışma kardeşim eline diline yazık. Bunların beyinleri öyle bir yıkanmış ki arapçılıkla, kırk takla atsan anlatamazsın. Kendi vatanının evladından, şehidinden çok bu çöl bedevilerini savunurlar, umursarlar. Görmezden gel geç.

Arap sevicilerine, gram tarih okumamış sözde hümanist islamcılara laf anlatmaya çalışma kardeşim eline diline yazık. Bunların beyinleri öyle bir yıkanmış ki arapçılıkla, kırk takla atsan anlatamazsın. Kendi vatanının evladından, şehidinden çok bu çöl bedevilerini savunurlar, umursarlar. Görmezden gel geç.
İkisini de aynı ölçüde savunuruz, ikisi de bedel ödüyor bu topraklar için. Bunu anlayacak zekaya sahip değilsiniz maalesef, üzgünüm.

İkisini de aynı ölçüde savunuruz, ikisi de bedel ödüyor bu topraklar için. Bunu anlayacak zekaya sahip değilsiniz maalesef, üzgünüm.
Videoda bayrak açan savaştan kaçan korkak bir suriyelidir. Sen bunu idrak edememişsin.

Gerçi sen reisci akplisin sana ne desek anlamazsın.

Vatana bağlılık internetten vatan ahkamı kesilmekle oluyorsa herkes vatansever memlekette :D
Senin ne olduğun belli sana ne anlatsak yaramaz o insan hakları savunucusu kılığının altında ne pislik olduğu ilk bakışta anlaşılıyor.
Doğru dedin birader geçen konuda dil döktüm ancak bunların o saklandıkları hümanist maskesinin altında ne saplantılar olduğu belli o yüzden boş.

Videoda bayrak açan savaştan kaçan korkak bir suriyelidir. Sen bunu idrak edememişsin.

Gerçi sen reisci akplisin sana ne desek anlamazsın.
Ben oy vermiyorum diyorum birader, ben siyasi partilerden ve demokrasiden uzak duruyorum bir Müslüman olarak. Siyasetçileriniz beni ilgilendirmiyor, yönetimde benim bir payım yok. Siyasi partiler umrumda değil
Senin ne olduğun belli sana ne anlatsak yaramaz o insan hakları savunucusu kılığının altında ne pislik olduğu ilk bakışta anlaşılıyor.

Doğru dedin birader geçen konuda dil döktüm ancak bunların o saklandıkları hümanist maskesinin altında ne saplantılar olduğu belli o yüzden boş.
Psikoloğa görün.

Kızarınca neyi savunduğun su yüzeyine çıktı bak o güzel insan hakları kıyafetinin altından pislik dolu ideolojilerin çıkıyor.
Kavmiyetçilik hastalığı milletin aklını başından alıyor hakikaten, yazdıklarında mantıklı tek bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı