Türkiye'de Suriye bayrağı açıldı!

Şunları boş verin. Böylelerini ben yazdığı bir mesajla görüp hemen engelliyorum. Cevap vermeye zaman harcamaya hiç değmez. Sizde isterseniz engelleyin geçin. Bunların arapları savunmasını bırakın, bunlar teröristi katili de savunurlar yeri gelince. Müslüman olsun isterse sapık olsun. Emir verilince yaparlar.

Bu arkadaşların, ülkemizde bayrak açmaları hakkında iki yüzlü davrandıklarını düşünüyorum. Düşünmeyi geç, gerçek bu. Şeriat olan bir ülkeden kaçıp, Avrupa'da bir ülkeye gidiyor ve orada da şeriat istiyor. 🤣

Ülkemizde bayrak açan Suriyeli de aynı mantıktadır. Madem ülkeni bu kadar seviyordun, kalacaksın. Şahsen ben, sığınma talebinde bulunduğum ülkede kurt gibi ulumam "Türküm" diye. 🤣 Türk olmamdan utandığımdan değil, "Madem ülkeni bu kadar seviyordun, kalsaydın." lafını yememek için. Buradaki haksız duruma düşecek ben olacağım.

Artı olarak bazı cahiller, "Almanya'da da, Amerika'da da Türkler, bayrak açıyor." demiş. Oralara giden Türkler, orada oturmak için tüm belgeleri ve yetkinliklerini almış insanlar.. Bunlar gibi sınırdan atlayıp gelmemiş.

Her ülkenin değerleri farklıdır. Bizimki de vatan, bayrak sevgisi.. Ülkemizde, her ne kadar bana anlamsız gelse de vasıfsız insanların yaptıkları gözümüze batıyor.

Bunların arapları savunmasını bırakın, bunlar teröristi katili de savunurlar yeri gelince. Müslüman olsun isterse sapık olsun. Emir verilince yaparlar.
Zaten bunların akıl tutulması yaşadığını düşünüyorum. Kültür desen aynı değil, din desen aynı değil.

Ar*pı seviyorlar, sevmeyende ses çıkarmıyor din kardeşi diye.. Ne din kardeşi? Sen, kirlenmesin diye şadırvana takunya ile gidiyorsun.. Ar*p ne yapıyor? Şadırvana işiyor. 🤣 Bir kere anlayış farkı var. Sen, bir eş ile yetiniyorsun. Senin hukukun var. Ar*p ne yapıyor? 3.-4. karıyı almaya çalışıyor, o da senin el bebek gül bebek büyüttüğün küçük kızın. Kendine EY TÜRK MÜSLÜMAN! Bu adamlar senin kardeşin değil.

Son bir şey daha... Kuraklık kapıda.. Ve bununla ilgili hiçbir şey yapılmadı. Önce kendimizi düşünmemiz gerekiyorken, başkasını düşünüyoruz? NEDEN? Bak, yapmadığın planlama yüzünden, bu Ar*plar organize olacak ve su için, yiyecek için bizimle savaşacak. Bunlara karşı planın var mı? YOK 🤣 "Demedi" demeyin.

Sadece Ar*pla değil, Ar*p sevicilerle de mücadele etmemiz gerekiyor. Yaşadığımız coğrafyanın ellerinden öpeyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı