Türkiye'de yaşamak zor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü tek başına sesini çıkartırsan Silivri'ye gidersin. Doğru düzgün hiç kimse sesini çıkartamıyor. Adam geçinemiyor. Ne yapsın? Hâlâ bu ülkede mi dursun? Vatan sevgisi ile ekonomiyi karşılaştırıyorsunuz. Ben yurt dışına gitmek istiyorum ve vatan haini mi oluyorum?
Tabi canım B partisi gelince ülke düzelecek (!) :D Komiksin.

Nasıl düzelecek sayın bilgili kişi. Açıkla bakalım da onu destekleyelim.
Bu iş A partisiyle B partisiyle olmaz. Kim gelirse gelsin. Yönetim halktır.
Ülke sanki iyi de biz kötülüyormuşuz gibi konuşuyorsun. Apaçık bir gerçek ülke iyi durumda değil.
Ne yaptın bu ülke için bu güne kadar say bakalım.

@Rebellion_47
Dostum, herkese kızgın atmayı kes artık. Karşıt görüşünde birisi varsa ve rahatsız oluyorsan "Göz Ardı Et" butonu senin gibiler için duruyor, sen de aynı şekilde kullanabilirsin. İnsanların görüşüne saygılı ol.

Konuya gelirsek. Ben olsam gelmezdim, eğer bir yerde rahat bir hayatım var ise neden kumar oynayayım ki? Eğer illaki gidilecekse Avrupa ülkelerine gidilmeli bence.

Bu iş A partisiyle B partisiyle olmaz. Kim gelirse gelsin. Yönetim halktır.
O partideki kişilerin halktan birisi olduğunu unuttun galiba. Bu ülkenin doğru düzgün düzelebilmesi için gerçekten vatanını seven birisi gelmesi gerekir.

O partideki kişilerin halktan birisi olduğunu unuttun galiba. Bu ülkenin doğru düzgün düzelebilmesi için gerçekten Vatan'ını seven birisi gelmesi gerekir.

Tabi dostum bende bundan bahsediyorum. Şöyle Vatan'ını milletini seven bir adam gelmedi ki son 20 senedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı