Türkiye'deki en iyi internet sağlayıcısı

M3ymus

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom'u 2 yıldır kullanıyorum ve gerçekten berbat bir internet sağlayıcısı pinginden tutun downloand ve upload hızları her şey berbat. Bu ay tahhütüm bitti ve başka internet sağlacısına geçmek istiyorum, TurkNet'i bayağı araştırdım ve gerçekten övenleri çok, bulunduğum adreste Türk Telekom HiperNet altyapısı var(100 MB'ye kadar fiber internet).TurkNet 35 MB downloand 6 MB uploadı 85 TL'ye vericeğini söylüyor ve internette araştırınca gerçekten bu hızların doğru olduğunu gördüm. Sizce TurkNet'e geçilir mi veya başka internet sağlayıcılar Millenicom gibi sağlayıcılara mı yönelmeliyim?

Türk Telekom'u 2 yıldır kullanıyorum ve gerçekten berbat bir internet sağlayıcısı pinginden tutun downloand ve upload hızları her şey berbat. Bu ay tahhütüm bitti ve başka internet sağlacısına geçmek istiyorum, TurkNet'i bayağı araştırdım ve gerçekten övenleri çok, bulunduğum adreste Türk Telekom HiperNet altyapısı var(100 MB'ye kadar fiber internet).TurkNet 35 MB downloand 6 MB uploadı 85 TL'ye vericeğini söylüyor ve internette araştırınca gerçekten bu hızların doğru olduğunu gördüm. Sizce TurkNet'e geçilir mi veya başka internet sağlayıcılar Millenicom gibi sağlayıcılara mı yönelmeliyim?
3 yıldır TürkNet kullanıyorum 1 2 sefer dışında bağlantı problemi yaşamadım.

Superonline müşteri memnuniyeti olarak en iyisi diye biliyorum ancak fiyat olarak da en yükseklerden. Hepsi bulunduğun yere göre değişir. TürkNet'i öveni de gördüm gömeni de. Superonline vs. hepsi bölgeye göre değişse de değişmeyen tek şey: TTNET'in rezaleti 🤣 Nereye gidersen git TTNET rezil. Trabzon'da kullandım, Bursa'da, Ankara'da kullanan tanıdığım var... Hepsi pişmanlık.

NetSpeed'e baktığımda 50 MB'ye kadar internet alabilirsiniz diyor Türk Telekom 100 MB altyapın var diyor TurkNet altyapı sorgulattığımda neden 100 MB VDSL internet önermiyor?

Superonline müşteri memnuniyeti olarak en iyisi diye biliyorum ancak fiyat olarak da en yükseklerden. Hepsi bulunduğun yere göre değişir. TurkNet'i öveni de gördüm gömeni de. Superonline vs. hepsi bölgeye göre değişse de değişmeyen tek şey: TTNET'in rezaleti 🤣 nereye gidersen git TTNET rezil. Trabzon'da kullandım, Bursa'da, Ankara'da kullanan tanıdığım var... Hepsi pişmanlık.

Bursa'dan bir TTNET kullanıcısı olarak merhaba hocam. Ben pişmanım. Bir de 7 yıldır kullandığım için 25 TL indirim yapıyorlarmış. 100TL ödüyorum 10 download veriyorlar.

Gerçekten şans işi bunlar. Yıllarca Superonline kullandık. Yeni taşındığımız yerde port yok dediler ve en az 6 ay internet bağlamadıılar. Daha sonra Türk Telekom aradı ve hemen ertesi gün bağlayabileceklerini söylediler. Ve hemen bağladılar. Şu an çok memnunuz. Denemeden bilemezsiniz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı