Türkiye'nin asla düzelemeyecek olmasının sebebi nedir?

Herkesin kusuru başkasında görmesi, kendini sorumsuz hale getirmesi
Birde şunu söyleyeyim bu dine laf dokunduranlar, din insanınin hayatını düzene sokar dünya ve ahirete çalışılmasını teşvik eder, kendi heveslerinin peşinde değilde insanlığa hizmeti öne çıkarır.. ve dünyayı şekillendirecek olanda bu kesimdir bir Bayraktar örneği yeter.. klavyenin başından 15 saat kalkmayip tek amacı nefsini tatmin etmek olan hep başkalarından medet bekleyen kesim anca konuşur.. sizi takanda yok

Son düzenleme:
Konu öyle bir yere gelmişki birbiriyle çelişen küçük çocuklar dolu :D Mevcut düzene isyan edip sagcı muhafazakar olan Mansur yavaşa aday olmaz ise oy vermem diyen var. :D Ülkeyi sagcıların elinden alıp sagcılara geri vermek :D Siyaset bilgisi İnstagramdaki mizah sayfalarının arada bir siyasi post atmasıyla oluşan çocuklardan bu beklenirdi zaten. Uzun uzun yazıyorlar birde çok komik oluyor.
Herkesin kusuru başkasında görmesi, kendini sorumsuz hale getirmesi
Birde şunu söyleyeyim bu dine laf dokunduranlar, din insanınin hayatını düzene sokar dünya ve ahirete çalışılmasını teşvik eder, kendi heveslerinin peşinde değilde insanlığa hizmeti öne çıkarır.. ve dünyayı şekillendirecek olanda bu kesimdir bir Bayraktar örneği yeter.. klavyenin başından 15 saat kalkmayip tek amacı nefsini tatmin etmek olan hep başkalarından medet bekleyen kesim anca konuşur.. sizi takanda yok
Dine baglayanlar kimse gösterde tek tek alınlarından öpeyim. Bu arada bayraktara geldigimde bi kahkaha patlattım. Nefis din ahiret kelimelere bak hahahahahahah

Son düzenleme:
Türkiye'nin düzelememesinin nedeni ne AKP ne de muhalefettir, neden halkın ta kendisidir. Halk demokrasi istemediği sürece demokrasi gelmez.

İşin en kötü tarafı halkı düzeltmek devleti düzeltmekten katlarca daha zordur.

Konu öyle bir yere gelmişki birbiriyle çelişen küçük çocuklar dolu :D Mevcut düzene isyan edip sagcı muhafazakar olan Mansur yavaşa aday olmaz ise oy vermem diyen var. :D Ülkeyi sagcıların elinden alıp sagcılara geri vermek :D Siyaset bilgisi İnstagramdaki mizah sayfalarının arada bir siyasi post atmasıyla oluşan çocuklardan bu beklenirdi zaten. Uzun uzun yazıyorlar birde çok komik oluyor.

Dine baglayanlar kimse gösterde tek tek alınlarından öpeyim. Bu arada bayraktara geldigimde bi kahkaha patlattım. Nefis din ahiret kelimelere bak hahahahahahah

Bayraktar'a geldiğimde kahkaha patlattım dedinya sokakta karşıma çıksan suratına güzelce patlatirdim.. üstüne birde bol balgamlı tükürük.. bütün dünyanın medhettigi, başarıları ortada olan Bayraktar'i eminimki senin zihniyetinden biri yapsaydı heykelini dikerdin

Çare zafer partisi. Ar*p seviciliği, bir makarnaya oy vermek, yol köprü gibi basit hizmetleri çok büyük bir lütuf olarak görmek. Tatili, evi, arabayı ve telefonu, kısaca insanca yaşamayı lüks olarak görmek. Akşama kadar çalışıp ev kirası ve faturaları zar zor ıkına ıkına ödeyip eline kalan 3 kuruşa şükür edip neden bu kadar çalıştığım halde güzel standartlarda yaşayamıyorum diye sorgulamamak. Herhangi bir kafede 1 bardak kahve içmek bile çok büyük lüks olarak görülüyor. Ulan sadece karın doyurmak yaşamak mı oluyor? Sokaktaki köpekte yemek yiyip uyuyor zaten ondan ne farkın kalıyor? Bu yazdıklarım kimseyi hedef göstermiyor ve kimseyi aşağılamak amacı ile yazılmamıştır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı