Türkiye'nin durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki de ülkendeki en yetenekli 10 yazılımcıdan biriyim, şuan da dünyanın en büyük Alman şirketlerinden birinde çalışıyorum. Şirketin benim için Almanya'da kalıcı vize sağlama sebebi de bu zaten. Sen gel ülkeni yaptığın işlerle temsil et, gelsin Türkiye'de boş gezen lavuğun biri; ropörtaj veren 9-10 yaşındaki çocuk senden akıllı desin.
15 yaşında bilinci açık bir çocuk bile sizden zekidir, zekidir diyorum çalışkan değil mühendis olmak için çalışkan olmak gerekiyor zeki değil. Üstelik sizin düşüncenizle tüm gurbetçiler oy veriyor ise bu büyük bir etki yapar. Kısacası siz akplisiniz ama bunu gururunuza yediremeyip işime öyle geldiği için oy atıyorum diyorsunuz.

15 yaşında bilinci açık bir çocuk bile sizden zekidir, zekidir diyorum çalışkan değil mühendis olmak için çalışkan olmak gerekiyor zeki değil. Üstelik sizin düşüncenizle tüm gurbetçiler oy veriyor ise bu büyük bir etki yapar. Kısacası siz akplisiniz ama bunu gururunuza yediremeyip işime öyle geldiği için oy atıyorum diyorsunuz.
Yazılımcılık için çalışkanlık yetmiyor. Mühendis derken kaldırım mühendisi falan değilim. Üstün matematiğim ve ingilizcemle geldim ben buralara boş atıp tutmayın. Ayrıca sizin okuduğunuz ülkede ben de okudum da geldim bu seviyeye. Olay kendinizde bitiyor.
Ve akp'li falan asla değilim, sadece euro olayı için oy attığımı söyledim.

@İnvestigator hocam oranın zaten ekonomi iyi burada tatil yapıp ne yapacaksınız yav sırf tatil yapacaksınız diye PC toplayamıyorum.

Yazılımcılık için çalışkanlık yetmiyor. Mühendis derken kaldırım mühendisi falan değilim. Üstün matematiğim ve İngilizcemle geldim ben buralara boş atıp tutmayın. Ayrıca sizin okuduğunuz ülkede ben de okudum da geldim bu seviyeye. Olay kendinizde bitiyor.

Ben sizin gram mühendis falan olduğunuza inanmadım biraz yazdığınız konulara baktım böyle ileri bilgisayar bilgisi isteyen kimseye yardım etmemişsiniz hep format konuları+ Valorant rezil bir oyundur isimli konunuzda neredeyse saatlerce insanlarla tartışmışsınız, bu yaşta ve işte bu kadar boş zamanınız olamaz, olsa bile böyle değerlendirmezsiniz.

Bu yaşta ve işte bu kadar boş zamanınız olamaz, olsa bile böyle değerlendirmezsiniz.

Babam 43 yaşında, gününün neredeyse yarısını bu şekilde boş boğaz insanlarla uğraşmak için sosyal medyada geçiriyor. Yaşınız kaç olursa olsun boş zamanınız vardır fakat farkında değilsinizdir. Eğer yaşı doğru ise @investigator abime sonuna kadar katılıyorum diyebilirim.

Şurada birisi çıkıp AKP Sevdalısıyım dese hiçbir şey yapamazsınız, sadece boş boş yazı yazıp 2-3 gün sonra unutulacak bir şeyi konuşursunuz.

Ben sizin gram mühendis falan olduğunuza inanmadım biraz yazdığınız konulara baktım böyle ileri bilgisayar bilgisi isteyen kimseye yardım etmemişsiniz hep format konuları+ Valorant rezil bir oyundur isimli konunuzda neredeyse saatlerce insanlarla tartışmışsınız, bu yaşta ve işte bu kadar boş zamanınız olamaz, olsa bile böyle değerlendirmezsiniz.
İnanma zaten dostum kime neyi niye kanıtlayayım? Buradaki konu mühendis olup olmamam değil zaten. Konu ne ara benim mühendis olup olmamama veya attığım mesajlara geldi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı