Sokak köpekleri hakkında anket

Sokak köpekleri hakkında aşağıdaki çözümlerden hangisini savunuyorsunuz?

• Köpeklerin hepsinin uyutulması

• Barınakların kapasitesi ölçüsünde köpeklerin toplatılıp geri kalanın uyutulması

• Köpeklerin toplanmayıp hepsinin kısırlaştırılması

• Barınakların kapasitesi ölçüsünde köpeklerin toplatılıp geri kalanın kısırlaştırılması

• Köpeklerin sahiplendirilip, barınakların kapasitesi kadar köpeğin toplatılıp geri kalanın uyutulması

• Sahiplendirilip, barınakların kapasitesi kadarının toplatılıp geri kalanın kısırlaştırılması

• Üsttekilerin yapılmaması ve köpeklerin kendi hallerine bırakılması

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Loyalty571

Picopat
Cevap seçeneklerinden farklı düşünüyorsanız düşüncenizi aşağıda paylaşabilirsiniz. Hakaret etmeden düşüncenizi paylaşmanızı rica ediyorum. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Verdiği oyun görülmemesini isteyenler olabilir diye oyları gizledim. Gönül rahatlığıyla oy verebilirsiniz. Sadece verilen oyların toplamı gözükecek.
  • Verdiğiniz oyu değiştirebilirsiniz.

Hepsini uyutmak yanlış olur. Ama hiç uyutmamak da yanlış olur. Karışık durum, bu sorunu ölüm olmadan çözebilen örnekler yok. Barinak, veteriner sayısı olarak hem uyutmak meselesinde hem bakım meselesinde tamamen yetersiziz. Süreci göreceğiz.

AKP'nin mevzuyu muhafazakar bir kanattan desteklediğini unutmamak lazım. İslam'a köpeklerin pis olduğu, dokundugunuzda abdesti bozacağı gibi inançlarla bu işe giriyorlar. Yoksa ölen, yaralanan, güvenli hissetmeyen insanlarımız umurlarında değil.

Hepsini uyutmak yanlış olur. Ama hiç uyutmamak da yanlış olur. Karışık durum, bu sorunu ölüm olmadan çözebilen örnekler yok. Barinak, veteriner sayısı olarak hem uyutmak meselesinde hem bakım meselesinde tamamen yetersiziz. Süreci göreceğiz.

AKP'nin mevzuyu muhafazakar bir kanattan desteklediğini unutmamak lazım. İslam'a köpeklerin pis olduğu, dokundugunuzda abdesti bozacağı gibi inançlarla bu işe giriyorlar. Yoksa ölen, yaralanan, güvenli hissetmeyen insanlarımız umurlarında değil.

Eğer uyutulmalı kararı çıkarsa parti fark etmeden sokağa dökülecekler diye düşünüyorum.

Eğer uyutulmalı kararı çıkarsa parti fark etmeden sokağa dökülecekler diye düşünüyorum.

Tabiki ama gerek kalmayacak;

75z5ca6c.jpg

Burada çıkan sonuç halkın çoğunluğunu yansıtmıyor. En başta buranın yaş ortalaması çok düşük. 14-15 yaşında çocuk hala ergenliktedir ve vicdan empati vb. gelişme sürecindedir.

Ayrıca karardan öncede sokaktayız 2 Haziranda mitingimiz var.

Tabiki ama gerek kalmayacak;

Eki Görüntüle 2203890

Burada çıkan sonuç halkın çoğunluğunu yansıtmıyor. En başta buranın yaş ortalaması çok düşük. 14-15 yaşında çocuk hala ergenliktedir ve vicdan empati vb. gelişme sürecindedir.

Ayrıca karardan öncede sokaktayız 2 Haziranda mitingimiz var.
Aslında partilere sunulan seçeneklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Sadece benim aklıma gelen 7 seçenek var. Olayın ciddiyetini kavradığım için ayrıntılı olarak düşüne düşüne anketi hazırladım. Eğer uyutulmalı kararı çıkarsa işin büyüyeceğini düşünüyorum. Mitingde, aranıza provokatörlerin karışmasına izin vermeyin.

Geri
Yukarı