Türkiye'nin en çok satan SSD'si

Bu ülkedeki kimseye bir şey anlatamazsın. Kıt kafalı eski bir arkadaşım SanDisk SSD Plus 120 GB satın aldı. Aldıktan birkaç ay sonra kendi kendine bozuldu SSD, çöp oldu. Sorunca hala çok memnunum diyor. Yav nasıl memnunsun SSD seni yarı yolda bırakmış. Bilgileri silinmiş hala memnunum diyor.
Komedi işte hocam. Para vermiş ya hani üstüne toz kondurmuyor kötü olsa bile. Bizim milletimiz sever para verdiği şeyleri övmeyi bozulsalar bile. :)

Bence de değil. USB'ler sık kullanılmadığı için pek göze batmıyor ama yine de çok çabuk bozuluyor. Fiyatı düşük olduğu için tercih ediliyor dediğiniz gibi.

Evet, SanDisk USB kırık ama sağlam, ama SSD de aynısı oluyor, senin SSD de sorunlu.

Bu ülkedeki kimseye bir şey anlatamazsın. Kıt kafalı eski bir arkadaşım SanDisk SSD Plus 120 GB satın aldı. Aldıktan birkaç ay sonra kendi kendine bozuldu SSD, çöp oldu. Sorunca hala çok memnunum diyor. Yav nasıl memnunsun SSD seni yarı yolda bırakmış. Bilgileri silinmiş hala memnunum diyor.

Evet, sonra X XXX SSD 79 derece oluyor diyorlar.

senin SSD de sorunlu.

Biliyorum. Aldığım zamanda aslında burada çok sormuştum ama niyeyse herkes bunu öneriyordu burada. Aldıktan sonra sağlığının çabuk düştüğünü gördüm, forumda da o sıralarda konular yeni yeni açılıyordu ''sağlığı çabuk düşüyor'' gibisinden. Sadece OCZ değil diğer markalarda da varmış bu sorun, 100 lira fazla verip Samsung alsaydım diye düşünüyorum bazen ama sağlığı aynı oranda düşmeye devam ederse 10 seneye mefta olacak, o yüzden çok da dert etmiyorum. Bi kaç seneye zaten NVMe'ye geçerim.

Bende Alpin marka SSD önermiyorum. Tamam iyi hızlı açılıyor vs. ama beklediğim gibi çıkmadı. O jet hız yok.

Ben de Alpin marka SSD önermiyorum. Tamam iyi hızlı açılıyor vs. ama beklediğim gibi çıkmadı. O jet hız yok.
Hocam Alpin SSD kullanıyorsanız hala bize yardımcı olabilir misiniz? @hakan yaeger hocam bir rehber hazırlıyor orada Alpin SSD ile ilgili pek bir bilgi bulamadığımızdan boş kaldı çoğu yeri. Mesela kontrolcüsü nedir, DRAM var mı?

Geri
Yukarı