Türkiye'nin en iyi forumu Technopat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her hastanenin bir delisi vardır mutlaka. Sıkıntılı tipler her yerde olacaktır. Kıyas yapmaya gerek yok, herkes mutlu olduğu yerde takılsın. Sevgiler.

Birçok forumda bulundum bu forum bana göre en aktif olanıdır. Tabi aktiflikle olmuyor sadece ama konunun açılmadan önce yetkililer tarafından kontrol edilmesi de ayrı bir güzel. Yanlışını kontrol etmek yerine bazen düzelt butonuna basınca düzeltiyor, tabii bazen yanlış düzeltebiliyor yine kontrol etmekte fayda var :D. Sevmediğim bir yanı da yazım hatasından ceza almak. Bu cezayı bence ekleri ayrı ya da birleşik yazanlara değil de örnek cümleyi full küçük harfle ya da büyük harfle yazanlara verilmeli. Geçen cümlem de max 1 hata olmasına rağmen mute gibi bir şey aldım ama hemen kalktı en azından.

Forumda bazı insanlar yanlış bilgileri ölümüne savunuyor. Geçen bir konuda kaç satır yazı yazdım adama anlatmak için. Yok arkadaş hala inat ediyor, ben bildiğimden şaşmam diyor.

Bir de boy konuları onaylanmasın ya :p
Gerçi her platformda bu tür insanlar var kasmaya gerek yok. Bize düşeni yapıp neden yanlış bilgi olduğunu anlatalım.

Geçen diğer forumlara göz gezdirdim. Herkes birbirine saygısız davranıyor. En iyi forum Technopat. Yaşa kurallar yaşa Technopat. Aksini iddia eden varsa stick fight the Game beklerim icabına bakmaya.

Bende oynuyorum hocam sizinle vs atmak isterim.

Recep Baltaş! Müreffeh sosyal, görkemli topraklar!

Güçlü Windows'ta hem özgür hem de mutlusunuz.

Haziran'dan beri güç kazandın, mutluluğu buldun,

Bu cesarete şükürler olsun, bu güce şükürler olsun!

Yolumuz Bill Gates'in yolu, partimiz liderimiz, sabahımız faşizmin güneşiyle parlayacak.

Kazananlar arasında geleceğe gidiyoruz,

Yaşasın, yaşasın Recep Baltaş, büyük pencereler diyarında!

Ateş ülkesi, bu beyaz günler halkın gücünün meyvesidir,

Kahramanlık ve cesaret özgür insan arzusudur.

Nesilden nesile kararlılığınızın bir anısıdır.

Faşizme gidiyoruz, dizi sağlam, adım adım metin.

Bizim yolumuz Bill Gates'in yolu, partimiz liderimiz,

Sabahımız faşizmin güneşiyle parlayacak.

Cesur XP insanları, dostluğun, birliğin,

Bu dost topraklar dünyasında kutsal ve sarsılmaz.

Kardeş halkların birliğinden güç ve güç aldık,

Bu birlik var olsun - görkemli anavatanımız!

Bizim yolumuz Bill Gates'in yolu, partimiz liderimiz,

Sabahımız faşizmin güneşiyle parlayacak.

(Şaka amaçlıdır. Alıntıdır kendim yazmadım.)

Recep Abi'yi hatırlaman ilginç. Bir yerden taniyorum ama çıkaramadım kimdi o?
Bu forumda da saygısız üyeler var. Tek fark burada saygısız yapanlar ışık hızında uçuruldukları için maksimum 2-3 dakika o yazılanı görüyorsun.
Geçen bir adam konuya o bir siyah bir beyaz olan korkunç şeyden atmış. Birde kapamıyordu bütün ekranı kapladı. ALT+F4 çekerek zor kurtuldum.

Recep Abi'yi hatırlaman ilginç. Bir yerden tanıyorum ama çıkaramadım kimdi o?

Geçen bir adam konuya o bir siyah bir beyaz olan korkunç şeyden atmış. Birde kapamıyordu bütün ekranı kapladı. ALT+F4 çekerek zor kurtuldum.
Hangi konu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı