Türkiye'nin En İyi Hacker Grubu Hangisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Sizce Türkiye'nin En İyi Hacker Grubu Hangisi ? Ayyıldız Tim'i biliyorum, fakat sevmiyorum. Çünkü iktidar yalakaları. Bir de RedHack'i biliyorum fakat hakkında fazla bilgim yok.

Ayyıldız tim hakkında konuşmak isterdim ama konuşursam siteye saldıracaklarını düşündüğüm için konuşmayacağım. Sen zaten gerekenleri söylemişsin. Bu söylediklerin onlar için yeter de artar bile. Cyberwarrior var, o da aynı Ayyıldız kafasında, hatta daha da beter. Atatürk'ü bile sevmiyorlar.

E bu durumda ne kalıyor? Tabii ki RedHack.

Bir de grup değil ama zamanında Türk Telekom'u hackleyen Sert_Ünsüz'ü de unutmayalım.

RedHack bence adamlar olmasa hala çoğu şeyi öğrenemiycektik. Ayrıca hack işlerinde çok iyi olmalarına rağmen hiç bir zaman yalaka olmadılar.

Recep Abi sana Facebook'taki paylaşımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Olayları sayende doğru ve tüm çıplaklığıyla takip ediyorum :D :like:

Türk Güvenliği hacker grubu Ayyıldız grubunu hackleyerek veritabanı, kullanıcı bilgilerini bir dosya paylaşım sitesinde yayınladı...
Buna gülerim işte. :D :D :D

Türkiyenin siber komutanlığı varmı? Somu adında mı ne bir komutanlık kurulacakmış doğrumu ?
Hazır konu açılmışken söyleyeyim dedim.
Birde Red hack Anonymous`un türkiye deki grubu değilmi ya?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayyıldız'ı bu özetliyor:

Ayyıldız Tim'in zekası - Bloglar - Technopat Forum

Son düzenleme:
Türkiyenin siber komutanlığı varmı? Somu adında mı ne bir komutanlık kurulacakmış doğrumu ?
Hazır konu açılmışken söyleyeyim dedim.
Redhack'i bulmak için 200 küsür kişilik küçük bir takım kuruldu. Hatta Melik Gökçek kurdu, 1 ay içinde bulamazsam şerefsizim diyip bulamamıştı. Anonymous ve Redhack sürekli iletişim halinde fakat Anonymous'un Türkiye'deki grubu değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı