Türkiye'nin IQ ortalaması neden düşük?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vakti zamaninda gelecek vaad eden gencler savasa gonderildi. Soylularin gerizekali cocuklari hayatta kaldi ve urediler. Bu ortalamayi yukseltenler de gocmenlerin cocuklaridir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ortadoğu ülkeleriyle kıyaslanınca yüksek çıkması peki

75 tahmin etmiştim, ama 90 çıkmış. O testler yanlış, 90 çıkamaz. 😂

Türkiye'deki insanların çoğu "IQ testi neymiş yahu kuran ezberle yeter ha 100'müş ha 80'miş ne fark eder kardeşim." diyor. Yani IQ ortalaması sadece IQ testi yaptırmayı akıl eden insanların ortalaması. Yoksa Türkiye ortalamasının 80'i geçeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Ucuz diye patates yiye yiye patates beyinli olmuşuz. Gerçi o da pahalı artık.

Dini olduğunu düşünüyorum. Piyano çalmak, satranç öğrenmek yerine kur'an öğrenen çocukları var bu milletin.

Yanında güzel oluyor hocam ama.

Piyono çalıp IQ seviyeni yükselt sen o zaman 😉
İslam düşmanlığından başka bir şey değil senin yapdığın lütfen biraz düşünüp öyle yorum yap bir dahakine. İslam düşmanı olduğun için nereden sallasam diye düşünüyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları Allah belirliyor diyen bir diyanet işleri başkanı ve bu mahlukata inanan zihniyetler var bu ülkede çok şükür.

500 yıl köle gibi hasta ve aç yaşayan, hijyen kavramından bihaber yaşamak zorunda kalmış insanlar için bence bu yine iyi bir skor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı