Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anayasaya dokunurlarsa silahlanma hakları var, şu an yok.

Hocam eski tsk kalmadı artık her yer yandaş doldu ergenekon dediler kemalist subayları masumları attılar hapse FETÖ dediler fetöcüleri attılar kendi adamlarını soktular ordunun %80i iktidardadır şu an.

Eski ordu yok hocam maalesef böyle bir şey olmayacaktır.
Hocam eski tsk kalmadı artık her yer yandaş doldu ergenekon dediler kemalist subayları masumları attılar hapse FETÖ dediler fetöcüleri attılar kendi adamlarını soktular ordunun %80i iktidardadır şu an.
20% diğerlerinin billurlarını koparır. Pardon, yoktu değil mi?

20% diğerlerinin billurlarını koparır. Pardon, yoktu değil mi?

Kenan Evren gibi bir gecede ele geçirebileceklerini sanmıyorum ama halkın ve diğer güvelik teşkilatlarının desteğini alırlarsa olabilir.

Merak etmeyin, üç-beş aya anayasayı değişmeye çalışırlar TSK alır yönetimi ele.

TSK Erdoğan'ın elinde hiçbir şey yapamazlar.

Halkın ayaklanması gerekir ama bunu yapabilecek bir Halkda kalmadı.

Arkadaşlar rahat olun her ne kadar diyanet %99 müslüman var dese de ben %70 müslüman (bunun %20 si de sözde müslüman desek %50 düzgün müslüman kalıyor) olduğunu düşünüyorum.

Şeriatı getirmeye kalksınlar bakın halk nasıl 1980 darbesinin halk versiyonunu yapıyor. Öyle kolay kolay boyun eğmeyiz.

Türkiye' ye şeriat gelirse bende kapanırım. Benden size söylemesi. Çünkü eminim işin ucu bana kadar gelecek.

İran gibi olmak istemiyorum.

Arkadaşlar rahat olun her ne kadar diyanet %99 Müslüman var dese de ben %70 Müslüman (bunun %20'si de sözde Müslüman desek %50 düzgün Müslüman kalıyor) olduğunu düşünüyorum.

Şeriatı getirmeye kalksınlar bakın halk nasıl 1980 darbesinin halk versiyonunu yapıyor. Öyle kolay kolay boyun eğmeyiz.

Hocam şeriat gelse dindarlar bile ayaklanır tabii sarıklı olmayanlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı