Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an gelemez ama muhafazakar yönetim değişmesse mültecilerle kademe kademe şeriatı aşılacaklar sonra getiricekler ama 5 sene içinde olmaz yine de kötü şeyler yaşanacağı kesin.

Senin benim vergimle, çocuğa tecavüz edenler et yiyor. Aynı şey değil.

Ben buna katılırım ancak gerçek şerî hükümler ortadadır.
Yanlış anlama fakat senin benim vergimle yapılan diğer şeylerin yanında tecavüzcülerin aç kalmaması için verilen yemeğin pek bi' önemi kalmıyor. 🥲

Bu ülkedeki Müslümanların çoğu ne yazık ki taklid-i iman denilen A1 seviyesinde hâlâ. Mevcut durumda laiklik daha işlevsel.

Farkhunda (Ferhunde) olayının bir benzeri Türkiye'de yaşanmamalı. Allah'ın istediğini yapmak isterken istemediğini yapmaya gitmeyelim. 😶

Din konusu hiçbir zaman bitmeyecek Erdoğan ile alakasızdır.
Din konusu siyasette anlamındaydı, din konusu nasıl bitsin onca hristiyan onca müslüman varken :D

Bak Erdoğan çıkalı 2 dakika oldu girdi dinden kandilden çıktı :D

Adamın eli titriyor dayı ölüyosun hastasın bizi bi sal ya.

Din konusu siyasette anlamındaydı, din konusu nasıl bitsin onca hristiyan onca müslüman varken :D

Bak Erdoğan çıkalı 2 dakika oldu girdi dinden kandilden çıktı :D

Adamın eli titriyor dayı ölüyosun hastasın bizi bi sal ya.
Hocam bir arkadaşım var. Akrabasının tanıdığı ameliyat etmiş malum şahısı. Bağırsaktan hastaymış. Çok yaşamaz diyor.

Hocam bir arkadaşım var. Akrabasının tanıdığı ameliyat etmiş malum şahısı. Bağırsaktan hastaymış. Çok yaşamaz diyor.
Ortalama insan 80 yaşına kadar yaşar. Bu adam günde 5 saat uyuyor ve her gün stresli bu adam mı yaşayacak şimdi? 4 yılı geçmez ömrü.

Gelmez rahat olun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı