Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bu şahıslar olmasa koyu müslüman değildim sadece müslümandım dinle pek alakam yoktu 12 yaş çocuk gibi oruç zamanı oruç tutuyordum tek başka bir şey yapmıyordum zaten. Din işleri sarmıyor beni hayatımı yaşamayı denemeyi daha çok seviyorum.

Aslında bu şahıslar olmasa koyu müslüman değildim sadece müslümandım dinle pek alakam yoktu 12 yaş çocuk gibi oruç zamanı oruç tutuyordum tek başka bir şey yapmıyordum zaten. Din işleri sarmıyor beni hayatımı yaşamayı denemeyi daha çok seviyorum.

Kimse size dindar diyemez, biz de diyemeyiz. Dindar olup olmadığınızı ancak Allah bilir o yüzden öyle bakın olaya Müslüman olmak isterseniz kapılarımız açık, olmak istemezseniz yine açıktır.

Ben sadece davet ederim, kapıyı açacak kişi ev sahibidir.

Aslında bu şahıslar olmasa koyu Müslüman değildim sadece Müslüman'dım dinle pek alakam yoktu 12 yaş çocuk gibi oruç zamanı oruç tutuyordum tek başka bir şey yapmıyordum zaten. Din işleri sarmıyor beni hayatımı yaşamayı denemeyi daha çok seviyorum.

Şu an çoğu Müslüman maalesef ki öyle zaten. Ben de bazı araştırmalar sonucunda namaza başlayabildim. (şimdi ben onu bıraksam o beni bırakmaz 😁)

Kimse size dindar diyemez, biz de diyemeyiz. Dindar olup olmadığınızı ancak Allah bilir o yüzden öyle bakın olaya Müslüman olmak isterseniz kapılarımız açık, olmak istemezseniz yine açıktır.

Ben sadece davet ederim, kapıyı açacak kişi ev sahibidir.
Şu an çoğu Müslüman maalesef ki öyle zaten. Ben de bazı araştırmalar sonucunda namaza başlayabildim. (şimdi ben onu bıraksam o beni bırakmaz 😁)
2-3 ay sonraya bakıcağız artık getirecekleri veya getirmeyecekleri şeriata bağlı artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı