Türklerin kalitesiz ve kolay oyun oynaması

Oyunun zorluğuyla dandikliğinin arasında hiçbir ilişki yok. En basit dandiklik örneği sağ tık yapınca tepmenin yok olması :)
Ayrıca şimdi bizim özel harekat ateş ederken kafaya cross koyup Q + E falan mı yapıyor?
Hocam direkt bir oyuna kolay ve kalitesiz demedim ki ben, Türkiye'de en çok oynanan oyunların bazılarının sadece popüler olduğu için oynanmasından bahsediyorum ben.

Oyunun zorluğuyla dandikliğinin arasında hiçbir ilişki yok. En basit dandiklik örneği sağ tık yapınca tepmenin yok olması :)
Ayrıca şimdi bizim özel harekat ateş ederken kafaya cross koyup Q + E falan mı yapıyor?

Aynen hocam, ALT+F4 yapınca da intihar ediyorsunuz. Sağ tık yapınca hareket ederken tepme oluyor yine. Yine de siz R6 oynamayın hocam, size fazla gibi.

Yaklaşık 15 yıldır aktif oyun oynarım. Rocket League kadar zor bir oyun oynamadım. Hem mekanik anlamda hem de takım oyunu olmasından dolayı takımı taşımanız gerekiyor. Bu oyunda ciddi anlamda ilerlemek çok zor. Yaklaşık 2.500 saatimi verdim hala zayıfım diyebilirim. Rocket League oyununu oynayan Türk sayısı ciddi anlamda az. Yani kolay oyun sevdiğimizi ben de düşünüyorum.

Yaklaşık 15 yıldır aktif oyun oynarım. Rocket League kadar zor bir oyun oynamadım. Hem mekanik anlamda hem de takım oyunu olmasından dolayı takımı taşımanız gerekiyor. Bu oyunda ciddi anlamda ilerlemek çok zor. Yaklaşık 2.500 saatimi verdim hala zayıfım diyebilirim. Rocket League oyununu oynayan Türk sayısı ciddi anlamda az. Yani kolay oyun sevdiğimizi ben de düşünüyorum.

Hocam kolay seviyorlar onu da oynayamiyorlar sorun o. Keyif almıyorlar oyundan sadece popüler diye oynuyorlar. Ben de R6 oynamaya çalışıyorum gerçekten zor oyun, bir anda bir yerden ölüyorum ama zevk alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna beğenmedim atmışsınız gayet haklı bir mesaj bu yaş kitlesi oyunların adını bilmiyor bırak oynamayı.

Hiç kalkıp RDR2 oynanıyor kaliteli demeyin onu da Rockstar yapmasa, popüler olmasa kimse oynamazdı. Onu bile nasıl oynuyorlar "at sürem, manzara izleyem". Geçen bir tane çomar buralarda Nier Automata en kötü oyun diye sayıklıyordu IQ yetmediyse artık. Bu çok basit bir örnekti.

Hiç yoksa %80'lik kitlenin bildiği şu "fivem, pubg, fortnite, cs:go, valorant, lol" en fazla 2-3 oyun eklersin yanına, ki onlar da böyle loresuz basit şeyler çıkar. Genshin Impact oynayanlar bile bunların yanında entelektüel kalıyor.

Keşke tek derdim 10-17 yaş aralığı insanların ne oynadığının beni ilgilendirmesi olsaydı :D
Valorant nefretinden R6S dandikliğini bile göremiyor adam :)
Diğer eleman da bu oyun size göre değil diyor. Kim bilir Valorant deathmatch lobilerinde kaç kişinin anasına bacısına sövdünüz.

Boşuna beğenmedim atmışsınız gayet haklı bir mesaj bu yaş kitlesi oyunların adını bilmiyor bırak oynamayı.

Hiç kalkıp RDR2 oynanıyor kaliteli demeyin onu da Rockstar yapmasa, popüler olmasa kimse oynamazdı. Onu bile nasıl oynuyorlar "at sürem, manzara izleyem". Geçen bir tane çomar buralarda NieR:Automata™ en kötü oyun diye sayıklıyordu IQ yetmediyse artık. Bu çok basit bir örnekti.

Hiç yoksa %80'lik kitlenin bildiği şu "FiveM, PUBG, Fortnite, CS:GO, Valorant, LoL" en fazla 2-3 oyun eklersin yanına, ki onlar da böyle loresuz basit şeyler çıkar. Genshin Impact oynayanlar bile bunların yanında entelektüel kalıyor.

Hocam ben kaliteli denen birçok oyunu oynadım. Yeni çıkan oyunları kast etmiyorum, 2013 öncesinden birçok güzel oyunu öneriyorum ama yaşıtlarım bakmaya tahammül bile etmiyorlar. Hocam online olmayan bir şey oynayan insanları garipsiyorlar, aptal muamelesi yapan bile gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı