Türklerin orijinal oyun düşmanlığı

Farkında değiliz ama hepimiz Türküz, yapmadığımızı söylediğimiz şeyleri bile yapabiliyoruz. Lütfen bu konuları açmayı bırakın ve işinize bakın. Bir milyon defa tartışılmış konudan ne zevk alıyorsunuz bilmiyorum ama emin olduğum tek şey bu konuların, dayanaksız saçmalama konularının sıkması.
Bu arada dediğin doğru ama gidip 30 tl'lik oyuna bile crack aramak artık yani...

Bu arada ben gidip kıçı kırık bir EA oyununa 300-400 lira veremem. Korsan oynarım daha iyi. Ama işini hakkıyla yapan bir firmaya parasını veririm. Cyberpunk 2077'ye parasını verdim bile.

Korsan alanlar diyor ya bu firma neden bu oyunu böyle çıkartmadı,e siz korsan aldığınız için adamlar para kazanamıyorlar.

Recep baltaşın paylaştığı bu görselde herşey açıkça görünüyor.
Steam vs uTorrent.jpg

Bu durumda zaten 200 TL'nin altındaki oyunlar iyi olmayabiliyor ama yani 10 tl' oyuna bile aynı düşünce
Çıktığı yıldan beri dillerden düşmeyen The Witcher 3, GOTY Edition olarak 22 küsür TL idi Steam'de. İçine girebilirseniz de yüzlerce saat oynanış süresi sunar. Oyun fiyatlarının pahalı olduğu konusunda hemfikiriz ama arkadaşlar genelleme yaparak yanlışa düşüyor fikrimce.

Geri
Yukarı