Türklerin kalitesiz ve kolay oyun oynaması

Kıstasınız nedir? Oyuncu kitlesi onliner ve offliner olmak üzere 2'ye ayrılır. Yani, kimisi online kimisi offline/story mod oyunları sever. Online oyunlar, doğası dolayısıyla basit oyunlar ancak bir tarafta Battlefield duruyor diye CS:GO oynayanlara laf atmak doğru değil. Aynı şekilde oyun türüne göre başka örnekler de verilebilir.

Hocam ben kaliteli denen birçok oyunu oynadım. Yeni çıkan oyunları kast etmiyorum, 2013 öncesinden birçok güzel oyunu öneriyorum ama yaşıtlarım bakmaya tahammül bile etmiyorlar. Hocam online olmayan bir şey oynayan insanları garipsiyorlar, aptal muamelesi yapan bile gördüm.

Ben Overwatch 2 oynuyorum de geç onlara. O vasatlar bu oyunun varlığını bile bilmez global olarak bayağı popüler olmasına rağmen.

Kıstasınız nedir? Oyuncu kitlesi onliner ve offliner olmak üzere 2'ye ayrılır. Yani, kimisi online kimisi offline/story mod oyunları sever. Online oyunlar, doğası dolayısıyla basit oyunlar ancak bir tarafta Battlefield duruyor diye CS:GO oynayanlara laf atmak doğru değil. Aynı şekilde oyun türüne göre başka örnekler de verilebilir.
Hocam onlardan bahsetmiyorum,bu ülkede hala Zula oynayıp oyuna para dökenler var.

Ben Overwatch 2 oynuyorum de geç onlara. O vasatlar bu oyunun varlığını bile bilmez global olarak bayağı popüler olmasına rağmen.
Evet güzel oyunlardan biride bu global olarak popüler ama ülkede adam akıllı oynayan yok bu oyunu,sanki ülkedeki insanların beynine bir çip konmuş ve sadece 2 oyun bilmelerine izin verilmiş.

Çünkü Türkler fakir.
İyi oyunlar iyi sistemler gerektiriyor ve o iyi oyunlar binlerce liradan çıkıyor.
Kısmen katılmıyorum ben buna. Her oyun binlerce lira değil ve her oyun harika sistemler istemiyor. O yaş grubuna dahil kuzenim var. PS4-PS5 ve 1650'li bir bilgisayarı var. Geçen yaz 200 lira attık hesabına oyun alsın diye daha harcamamış parasını hala Roblox oynuyor. Maddi durumları iyi şuan bile gidip CoD:MW 2'yi istesin alırlar ancak o Roblox devam eder yüzüne bile bakmaz.

Geri
Yukarı