TürkNet 100 Mbps alınır mı?

Çevremdeki insanlar memnun, şu an kullandığınız sağlayıcıdan her türlü daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ben Millenicom kullanıyorum eğer Turknet bana daha fazla hız sağlasaydı Turknet alacaktım.

Türknet cidden hızlı iyi güzel ama destek sistemi beni kanser ediyor. 1 haftadır uğraşıyorum hala dönecekler.

TürkNet cidden hızlı iyi güzel ama destek sistemi beni kanser ediyor. 1 haftadır uğraşıyorum hala dönecekler.

Ben TTNET kullanıyorum 2 yıl oldu. 3 ay önce askerde taahhüt bittiği için 124 TL oldu bende tekrar taahhüt yaptım 2 yıllık 91 TL veriyorum şu anda 35Mbit'te 1 haftadır aklımda geçsem mi diye düşünüyorum.

Turk Telekom Fiber kutusu binaya baglandiktan 1 ay sonra ucretsiz modem + fiber kutusu ve kurulumla birlikte TurkNet ekipleri kurulumu yapti ve sonuc. Yer Kadikoy İst. Ek olarak anakartim eski oldugu icin dusuk hiz aliyorum. Su an sabit hiz aslinda 1050 Mbps. Oncesinde sabit ve sorunsuz 35 Mbps aliyordum ve neredeyse 3 senedir hic uzmedi. Destek tarafi ne kadar kanser etse de, alt yapiniz saglamsa dusunmeden gecin derim.

Dosya Ekleri

• IMG_20201029_050749.jpg
    IMG_20201029_050749.jpg
    152,9 KB · Görüntüleme: 331
Son düzenleme:
Türk Telekom fiber kutusu binaya baglandiktan 1 ay sonra ücretsiz modem + fiber kutusu ve kurulumla birlikte TürkNet ekipleri kurulumu yapti ve sonuc. Yer kadikoy ist. Ek olarak anakartim eski oldugu için dusuk hiz aliyorum. Su an sabit hiz aslinda 1050 Mbps. Oncesinde sabit ve sorunsuz 35 Mbps aliyordum ve neredeyse 3 senedir hiç uzmedi. Destek tarafi ne kadar kanser etse de, alt yapiniz saglamsa dusunmeden gecin derim.

Hocam sen ciddi misin? O hız ne öyle kaç para veriyorsun acaba?

Turk Telekom Fiber kutusu binaya baglandiktan 1 ay sonra ucretsiz modem + fiber kutusu ve kurulumla birlikte TurkNet ekipleri kurulumu yapti ve sonuc. Yer Kadikoy İst. Ek olarak anakartim eski oldugu icin dusuk hiz aliyorum. Su an sabit hiz aslinda 1050 Mbps. Oncesinde sabit ve sorunsuz 35 Mbps aliyordum ve neredeyse 3 senedir hic uzmedi. Destek tarafi ne kadar kanser etse de, alt yapiniz saglamsa dusunmeden gecin derim.
Ben böyle bir şeyin imkansız olabileceğini düşünüyorum, normal bir tarifeye böyle sonuç alınamaz. Twitch yayıncıları bile evin içine server bağlatınca bu kadar sonuç almıyolar.
Sorguladigimda maksimum 70 Mbps diyor karar veremedim.

Sorgulama kısmında sorun var oranın, bana da 60 Mbps diyorlardı ben şu an 85 alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı