TürkNet YAPA 100 Mbps performansı

Ben bu santrale olan uzaklık kısmını anlamadım. Ben de YAPA altyapısındaydım 23 download, 3 upload'dan fazlasını göremedim Türknet'te. O da toplasam 15 gün sürdü sonra komple internet erişimim gitti zaten. Ben de iptal ettirip başka firmaya geçtim.

Saha dolabına olan uzaklığım 300 metre. Doğrudan Telekom İl Müdürlüğü Santraline uzaklığım 25-30 metre.

Netspeed VDSL'de 70 Mbps verebiliyorken Türknet neden en azından 35-40 download, 10-15 upload veremedi?

Netspeed firmasini teknik ve müşteri hizmeti konusunda çok başarılı buluyorum. Akşam saatlerinde bile teknik destek alabiliyorsunuz. TürkNet firmasi ile çok fazla sorun yaşadım. Diğer firmaların ne olduğunu zaten sağır sultan bile biliyor.

Biraz uğraşlar sonunda Millenicoma geçişimi tamamladım.
2-3 problem yaşadım aradığımda bir insanla konuşup sorunumu anlatıp çözebilmek türknetten sonra çok iyi geldi bana.
Türknetin 2 haftada getiremediği telekom ekiplerini 1 günde getirten hızlı bir hizmeti vardı.
Akşam saatleri için testleri yapıp tekrar yazacağım.
Adsız.png

Arkadaşlar herkese ilgisinden ötürü teşekkür ederim. Sanırım bende şansız alt yapı kurbanlarından biri oldum. Tek memnun yanım var kullanıcı trafiği az olduğu için ping çok iyi oluyor oyunlarda. Sonuçlar malumunuz :))

Dosya Ekleri

• 087501C2-96F1-4B7B-93E2-158A712025DF.png
    087501C2-96F1-4B7B-93E2-158A712025DF.png
    50,7 KB · Görüntüleme: 79
Arkadaşlar herkese ilgisinden ötürü teşekkür ederim. Sanırım bende şansız alt yapı kurbanlarından biri oldum. Tek memnun yanım var kullanıcı trafiği az olduğu için ping çok iyi oluyor oyunlarda. Sonuçlar malumunuz :))
Hocam yaklaşık 1 hafta geçmiş kusura bakmayın ama yapa altyapısında olduğunuza emin misiniz? santrale uzaklığınız kaç mt? ve son olarak yapa öncesi sorgulamada kaç mbps alabilirsiniz diyordu? eğer çok çok uzak değilseniz santrale bu sonuçlar yapanın olamaz. bir de modem arayüzünden dsl bilgilendirmesi kısmını atarsanız daha rahat anlayabiliriz yapa mı yoksa hala vae üzerinden mi hizmet veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı