TürkNet altyapı sorgulama

YAPA'daysanız düşünmeyin bile direk geçin. Şu an ADSL kullanıyorsanız eğer telefon numarasını sorgulattığınız zaman o porta göre yönlendirme yapar. Bence geçin beğenmezseniz zaten taahhüt yok. Ama ben olsam geçerdim. Millenicom'dan sorguladığında 50 mbps çıkmasının sebebi TT altyapısını sorguladığı için öyle yazıyor.
YAPA'da upload coşar ayriyeten belirteyim.

YAPA'daysanız düşünmeyin bile direk geçin. Şu an ADSL kullanıyorsanız eğer telefon numarasını sorgulattığınız zaman o porta göre yönlendirme yapar. Bence geçin beğenmezseniz zaten taahhüt yok. Ama ben olsam geçerdim. Millenicom'dan sorguladığında 50 mbps çıkmasının sebebi TT altyapısını sorguladığı için öyle yazıyor.
YAPA'da upload coşar ayriyeten belirteyim.

Taahütün bitmesini (2021 mayıs) ve kasım (black friday) indirimlerini bekliyorum (vdsl modem almak için) Yani her türlü geçeceğim :D

Hocam benim anladığım sana YAPA altyapısından 100MBPS verebilirim, diğer hat için 16 verebilirim diyor. Normalde eğer veremeyecekse üsttekini göstermez. Sen yine de bir müşteri temsilcisiyle konuş. TürkNet modern iss sağlayıcılarından biri. Taahüt yok, alabildiği kadar internet, tek fiyat. Daha ne olsun? Zaten çoğu yerde TürkTelekomun altyapısını kullanıyor. Ayrıca 120₺'ye kadar cayma bedelini karşılıyor

Geri
Yukarı