TürkNet altyapı var olmasına rağmen yok görünüyor

Hocam yazdıklarımızı okuyor musun? O sitede yazanlar güncel değil, TürkNet'i arayıp öğrenmen gerekiyor, boş port kalmamış olabilir.

Yazınız sonradan gözüktüde TürkNet'in müşteri hizmetleri yok ki nereyi arayacağım?
Fotoğrafını atabilir misiniz acaba hocam?
Atıyım bi saniye.
1604050807736.png

Fotoğrafını atabilir misiniz acaba hocam?

Pardon yanlış yazdım. Altyapınız yoksa internet bağlatmıyorlar. Mesela başka altyapı olmayan yeri sorguladım. Altyapınız yok o yüzden abonelik alamazsınız diyorlar.

Yazınız sonradan gözüktüde TürkNet'in müşteri hizmetleri yok ki nereyi arayacağım?

Atayım bir saniye.
Eki Görüntüle 720086

Pardon yanlış yazdım. Altyapınız yoksa internet bağlatmıyorlar. Mesela başka altyapı olmayan yeri sorguladım. Altyapınız yok o yüzden abonelik alamazsınız diyorlar.

TürkNet altyapınız yok hocam. Eğer alırsanız size Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet verecekler.

Hocam altyapı olmayınca bu hatayı veriyor.
1604053439496.png

1604053439496.png
Yani altyapımız var gözüküyor. Olmayınca alamıyorsunuz zaten interneti.
1604053439496.png

Adamlar diyor ki zaten adı üstünde altyapınızın verdiği en yüksek hızı vereceğiz diyor. Yani 100 Mbps destekliyorsa seni altyapın o kadar hız alırsın. Bizde altyapı var gözüküyor o attığım şeydede yazmıyorum zaten.
1604053439496.png

Adamlar diyor ki zaten adı üstünde altyapınızın verdiği en yüksek hızı vereceğiz diyor. Yani 100 Mbps destekliyorsa seni altyapın o kadar hız alırsın. Bizde altyapı var gözüküyor o attığım şeydede yazmıyorum zaten.
Zaten altyapım olmasa orda yazar değil mi ?
Hocam nasıl yok? Her gün arıyorum neredeyse internete yaz görürsün.
Bunu düşünmek çok zor olmamalı diye düşünüyorum.Eki Görüntüle 720110
Tamam hocam neden bu kadar agresifsiniz. Ben dün araştırdığımda müşteri hizmetleri kapatıldı diye bişey okudum o yüzden sordum.

Son düzenleme:
Özel iletişim seçerseniz olmaz tabii o TürkNet alt yapısına özel bir tarife. Sizin özel iletişim 35 seçip 50 Mbps isterseniz de 10 TL fazladan verip özel iletişim extraya geçmeniz lazım.

Özel iletişim seçerseniz olmaz tabii o TürkNet alt yapısına özel bir tarife. Sizin özel iletişim 35 seçip 50 Mbps isterseniz de 10 TL fazladan verip özel iletişim extraya geçmeniz lazım.

Hocam ben pek anlamadım ama neyse zaten benim sorunum 35 Mbps hız almam değil. Zaten bunu alacağımı biliyordum. Ama buraya gelen arkadaşlar 16Mbps alacağımı söylediler. Nerde 35 nerede 16 sitede öyle yazıyor. Buraya gelen adamlar 16 Mbps alacaksınız maksimum diyor.

Hocam ben pek anlamadım ama neyse zaten benim sorunum 35 Mbps hız almam değil. Zaten bunu alacağımı biliyordum. Ama buraya gelen arkadaşlar 16Mbps alacağımı söylediler. Nerde 35 nerede 16 sitede öyle yazıyor. Buraya gelen adamlar 16 Mbps alacaksınız maksimum diyor.

Altyapınız ADSL mi?

Hocam bu arada dediğim gibi şimdi baktım. Sizin dediğiniz özel iletişim değil özgür iletişim. 100Mbps'li pakette özgür iletişimde onunla alakası yok. Dediğim gibi altyapı olmayan bir yeri sorguladığınızda görüceksiniz vermiyorlar zaten. Bizde altyapı var ama 30 Mbps'yi destekliyor. En fazla. Yani benim düşüncem böyle tam doğru mu bilmiyorum.

Öyleyse bunların hepsi zaten otomatik yanlış. ADSL için TürkNet'e bulaşmayın. Size uygun bir paket atarım şimdi.
ADSL gibi görünüyor altyapınız. VDSL ile 16 Mbps almanız imkansız.

Geri
Yukarı