Türknet Asus Modem DSL Işığı Yanmıyor

rogueofsniper

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kabloyu taktığımda telefondan ses geliyor ancak modeme taktığımda gelmiyor. Destek kaydı bırakıp çözüm istedim. Türk Telekom saha ekiplerine bildirdik sorunu çözdüler bağlandığınızı teyit etmek için sizi arayacağız diye mesaj geldi. 5 gündür bekliyorum ama hala yanmıyor arayan da olmadı . Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi sıfırlayıp tekrar kurulum yap ISS seçmeni istediği zamanda TürkTelekom u seç. Asus modemlerin biraz farklı bir kurulumu var ve eksik yaparsan DSL ışığı yanmıyor

Modemi sıfırlayıp tekrar kurulum yap ISS seçmeni istediği zamanda TürkTelekom u seç. Asus modemlerin biraz farklı bir kurulumu var ve eksik yaparsan DSL ışığı yanmıyor
kurulum yaparken şifreyi girdikten sonra modemin dsl ışığının yanmasını istiyor ama ayar sayfasına başka bi siteden girebildim bu ayar sitesinden ne yaparsam düzelir
yardım edebilecek varmı
dsl ışığı yanmıyor yardım edebilecek varmı

Dosya Ekleri

• ggg.jpg
    ggg.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 153
  • vv.jpg
    vv.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:
kurulum yaparken şifreyi girdikten sonra modemin dsl ışığının yanmasını istiyor ama ayar sayfasına başka bi siteden girebildim bu ayar sitesinden ne yaparsam düzelir
yardım edebilecek varmı
dsl ışığı yanmıyor yardım edebilecek varmı
Telefona taktığın kabloyu yani hattan gelen kabloyu direkt modeme takmayı denermisin ?

direk modeme bağlı ama olmuyor bi ara ışık yandı kurulumu yaptım dns sunucusuna bağlanamıyor dedi geri gitti
Ya işte kurulum sıkıntı. Modeme komple reset atıp bir yerde TürkTelekomu seçmen gerekiyor kurulurken ondan sonrasını bende nasıl yaptığımı hatırlamıyorum modemi kurmak baya zorlamıştı ilginç bir şekilde

Ya işte kurulum sıkıntı. Modeme komple reset atıp bir yerde TürkTelekomu seçmen gerekiyor kurulurken ondan sonrasını bende nasıl yaptığımı hatırlamıyorum modemi kurmak baya zorlamıştı ilginç bir şekilde
teşekkür ederim deneyeceğim olmadı modem değiştiricem artık türknette bi sorun yoksa

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı