TürkNet Güvenilir mi ?

Normal de her şey iyi gidiyordu. Fakat son 2 aydır arızalar oluşmaya başladı. Alt yapı sorunu olsa daha önceleri de olurdu diye düşünüyorum. 3 yıldır TTNET abonesiyim. Arıza kaydını aldırdım bakalım uğraşıyorlarmış. Modem sayfasına girdiğimde '' DSL Hızı'' ile baya oynuyorlar. Önceden 12.000 olan hızı 10.000 e kadar düşürdüler. Çok düşerse zaten yine ararım.

Sorunum malum ülkemizin sorunu TTNET'in bilgisiz ve cahil elemanlarından dolayı bir türlü internetimin stabil gelmemesidir. Bulunduğum bölgede alt yapı ADSL hattır. Bende dün bir araştırma yaptım Türknet'in AKK'siz tarifelerine rastladım. Hemen sitesinden bulunduğum bölgeyi sorgulattığım da 16 mbps hız alabileceğim gösterildi. Kafamda şöyle sorular oluştu. Bu Türknet yinede telekomun alt yapısını kullanmıyor mu ? Türknet'e geçersem sorunum yine devam eder mi ?

Sizden ricam Türknet'e geçersem pişman olup olmayacağımın cevabını istiyorum. İnanın TTNET'i her ay 20 kez arıyorum. Son 2 aydır özellikle internetim de ciddi sorunlar yaşıyorum. Ve müşteri temsilcisinin cevapları, inanın küfretmemek için zor tutuyorum kendimi. Hızım 0.67 mbps diyorum oradan bana AKK'nı doldurduğunuz için böyle diyorlar. Arıza kaydı bile almamaya başladılar. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.
Hocam alan kitlenin %80'i tavsiye etmiyor Turk.Net'i. SuperOnline'yi bir deneyin bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı