TürkNet güvenilir mi?

Sorman bile saçma. 1 senedir Türknet kullanıyorum, 2 kere destek kaydı açmışımdır en fazla. Ondan önce Türk Telekom ve Süperonline kullandım. 3 günde bir arayıp analarına sövmen gerekiyor, yoksa rahat edemiyorlar.

Arkadaşını getir kampanyasından yararlanmak için, kodumu kullanırsan sevinirim.
Kod: AEM43DU65DAV

Bende 2 sene öğrenci evinde kullanmıştım güzel ama bende gönül rahatlığı ile öneremem. Genel olarak kötü problemler yaşatmadı ama hiç problem yaşatmadı da diyemem.

Deneyin, sevmezseniz veya çok sorun yaşarsanız kapattırırsınız. Taahhüt falan da yok nasıl olsa. Ayrıca müşteri hizmetleri "yok" falan değil; telefon hatları yok sadece. Telefonda konuştuğunuz operatörün yapacağı işi kendiniz yapıyorsunuz sadece -destek kaydı oluşturmak.

2 yıla yakın süredir Türk Net kullanıyorum, toplasan 30 gün sorun yaşamışımdır. Tabii o sorunlu günlerde başka ISS'e geçsem mi diye düşünmedim değil.

Ve ekleyeyim müşteri hizmetlerine saat gece 00.00 da yazdım, 00.01 de geri dönüş yaptılar.
Oto-mesajdır o.

Burda arkadaşlar TurkNet için şu kadar gün ay kullandım şu kadar kopma oldu ya da destek kaydı açtım diyor. Ben 4 yıldır Superonline VDSL kullanıyorum1 yada 2 kere kopma olmuştur ki bu da nereden baksan yok hükmünde.

Dostum TürkNet kullanıcısı değilim fakat hakkında çok fazla kullanıcılardan gelen iyi yönde mesajlar var. Fakat güvenilirliği konusundan fazla açık konuşulamaz sonuçta kullanıcısı sayısı biraz az lakin yinede kullanmanı öneririm.
😎

Türknet ile ilgili çok konu okudum burada. Alanların %70'i memnun. Düşük bir oran bence.

Turksat Kablonet öneririm. 6 yıldır kullanıyorum maksimum 2-3 kere küçük sorun yaşamışımdır. Bu sene 100Mbps paketine geçtim. Hayatımda aldığım en iyi karardı. MH inanılmaz ilgili. Bir sorun yaşamazsın.

1.5 senedir Türknet kullanıyorum. Daha bugüne kadar (Temmuz ayındaki Türkiye geneli kopma harici) bir kopma bağlantı sıkıntısı yaşamadım. Bizim buralarda çok fazla yüklenildiği için hafta sonu akşam saat 19-21 arası ping artıyor. Onun dışında bir sıkıntısı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı